Habanero i buth jolokia

Habanero i buth jolokia

Postprzez ttt » 29 wrz 2014, o 13:30

Habanero (red savina, yellow i chocolate) po 25zł kilogram
Zielone habanero po 10zł kilogram
Bhut jolokia - 40zł kilogram
przesyłka kurier - 17zł lub pp 13
nie sprzedaję poniżej kilograma nie rozważam poniżej 0,5kg
nie wysyłam za pobraniem, tylko przedpłaty
kontakt: pracez@op.pl
Avatar użytkownika
ttt

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 14:00
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez Somnus » 29 wrz 2014, o 17:03

No ja bym komuś, kto założył konto tylko do sprzedaży nie zaufał z przedpłatą...
Avatar użytkownika
Somnus

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 74
Images: 72
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:06
Lokalizacja: Rzeszów
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez grishag3 » 29 wrz 2014, o 20:46

właśnie chciałem to napisać, ale nie wiedziałem jak to zawrzeć + od razu sprzedaż na kilogramy?
Avatar użytkownika
grishag3

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 50
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 13:52
Pochwały: 8
Papryki: Poproszę

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez bogdan » 29 wrz 2014, o 20:50

Jest ryzyko jest zabawa. A tak na poważnie to też sceptycznie podchodzę pod taki biznes
Avatar użytkownika
bogdan

NOWY
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 cze 2011, o 12:34
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez Mr. Ed » 29 wrz 2014, o 21:23

Pierwszy post, nie wiemy o Tobie niczego poza tym że nazywasz się "ttt", a jako "k" piszesz prace magisterskie i licencjackie na zlecenie...

Przywitaj się, przedstaw się, pokaż zdjęcia swojej hodowli, pokaż że możemy Ci zaufać. Nie zaczynaj w takim tonie: "nie sprzedaję poniżej kilograma nie rozważam poniżej 0,5kg nie wysyłam za pobraniem, tylko przedpłaty".

Autor postu otrzymał pochwałę
.

Wysłane z mojego starego peceta z użyciem palców.

Growbox na białych LED-ach | Growlog 2014 | Growlog 2015 | Growlog 2016 | Growlog 2017
Avatar użytkownika
Mr. Ed

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1024
Images: 380
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 10:47
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 55
Papryki: 2 kilo suszu z ubiegłych sezonów

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez ishi » 30 wrz 2014, o 05:36

Niech sobie sam je w*****a :D
Avatar użytkownika
ishi

ROZGADANY
 
Posty: 299
Images: 0
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 14:43
Lokalizacja: Piaseczno/Szczecin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez yag12 » 30 wrz 2014, o 10:21

ttt wbił się na imprezę, gdzie nikomu się nie przedstawił
stawia ograniczenia z kim będzie gadał a z kim nie, co będzie jadł a czego nie <thumbdown>
Avatar użytkownika
yag12

NOWY
 
Posty: 20
Images: 0
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 09:44
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez Dziunia87 » 30 wrz 2014, o 10:42

Poczekamy i albo ucieknie albo się zrehabilituje, przedstawi pokaże zdjęcia oferowanych papryk i jeszcze da rabat Forumkom :-)
Avatar użytkownika
Dziunia87

ROZGADANY
 
Posty: 390
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 22:08
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 14
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez ishi » 30 wrz 2014, o 12:12

stawiam że to oszust który liczył że zarobi na przedpłatach ;) ale niech idzie szukać baranów gdzie indziej :)
Avatar użytkownika
ishi

ROZGADANY
 
Posty: 299
Images: 0
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 14:43
Lokalizacja: Piaseczno/Szczecin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Habanero i buth jolokia

Postprzez ttt » 30 wrz 2014, o 13:26

Zaskoczona treścią komentarzy pod postem postanowiłam się odpisać, choć początkowo nie miałam ochoty, owszem konto zostało założone w celu sprzedaży nadwyżki uprawy, z którą z przyczyn losowych zostałam sama – cóż myślałam że ten dział na forum istnieje właśnie po to… o naiwności… Mam w domu 3 miesięcznego dzieciaka więc z oczywistych dla mnie powodów nie śledzę z wypiekami na twarzy jadowitych komentarzy niektórych użytkowników. Z tego samego powodu umieściłam informację, ze nie rozważam towaru, nie mam czasu bawić się w wysyłki po kilka deko za 0,40zł. Poza tym zapoznałam się z regulaminem działu sprzedaż i przekonana byłam ze moje ogłoszenie wyczerpuje wszystkie wymagania stawiane w tym dziale, nadal tak myślę. Jeśli ktoś miał wątpliwości, pytania, chciał fotki, a przy tym był naprawdę zainteresowany ofertą mógł zamiast „pyskować” na forum napisać, dopytać etc. Nie wykluczałam możliwości przepuszczenia oferty przez jakiś portal aukcyjny celem uwiarygodnienia oferty. Ale po co… lepiej kogoś zwyzywać, obrazić wyzwać od oszustów… jeśli tak się tutaj przyjmuje poczatkujących to naprawdę tworzycie rewelacyjny klimat. W moim środowisku zanim kogoś się nazwie oszustem trzeba mu coś udowodnić. Zresztą moja oferta moje zasady i nie ma przymusu, komuś nie pasuje to nie korzysta i basta. Nie rozumiem tylko tej nagonki… jakieś frustracje? Szczególnie pozdrawiam furumowicza ishi, że zacytuję: „ niech sobie sam (jak rozumiem wpierdala)…” zaiste wyrafinowany poziom dyskusji. Na szczęście owo forum nie jest jedynym miejscem gdzie towar można puścić więc serdecznie dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, ze jednak sama jak to tu nazywacie w….ć nie będę.
Avatar użytkownika
ttt

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 14:00
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości