DOS TACOS

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: DOS TACOS

Postprzez Sargento Garcia » 6 sty 2012, o 17:18

aldorn napisał(a):
Sargento Garcia napisał(a):Taki "niewinny" zlocik może doprowadzić Wasz lokal na skraj bankructwa :lol:

Że nam proponują miejsce na zlot to nie znaczy że będą jego sponsorami, Panowie szanujmy się trochę :) Zaoferują jakiś mały rabat, może trochę większy :twisted: ale bandy darmozjadów na pewno nie będzie nikt żywić :P


V3rtyX napisał(a):No napewno nic nie bedzie za darmo ale jest bardzo prawdopodobne, ze skoncza im sie zapasy papryczek i ostrych sosow :) nie beda mieli co podac innym klientom


Dokładnie to miałem na myśli pisząc o bankructwie Dos Tacos
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: DOS TACOS

Postprzez juniorohw » 12 sty 2012, o 20:02

Witam wszystkich ostrych zawodników ! :)
Nasza propozycja co do waszego spotkania jest oczywiście nadal aktualna. Z niecierpliwością czekamy !
Co do naszych zapasów to nie ma co się martwić ;) choć jak już będziecie mieli nas odwiedzać to dajcie wcześniej znak, to przygotujemy się dokupując kilka "fajnych i smacznych" składników, żebyście się konkretnie spocili :)
Jak już wiecie ugoszczenie wszystkich chiliheadów na najwyższym poziomie jest dla nas sprawą priorytetową !
W przyszłym tygodniu będzie miał miejsce debiut nowego menu więc będziecie mieli w czym wybierać. Dopracowaliśmy też oczywiście kilka sals - od lekko ostrych po konkretne "kozaki" :) Musicie to sprawdzić !
Zapraszam również do głosowania na Dos Tacos na portalu "gdziezjesc.info". Bierzemy udział w konkursie: Bitwa na noże i widelce o papryczkę Gdziezjesc.info 2012. Bardzo nam podpasowała nazwa tego konkursu ;) i mamy zamiar go wygrać ! :)
Głosować trzeba codziennie (codziennie do oddania 1 głos) więc to konkurs dla wytrwałych ! Liczymy na wasze zaangażowanie i będziemy wdzięczni za każdy głos. Dla ułatwienia podaję link (trzeba kliknąć "Oddaj głos w konkursie") i nie trzeba podawać adresu email by głos był ważny !:
http://www.gdziezjesc.info/prezentacja_ ... 100280.htm
Dzięki za wsparcie.
Niech MOC będzie z wami !!!
Pozdro.
Avatar użytkownika
juniorohw

NOWY
 
Posty: 25
Images: 25
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 16:29
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez Syndi » 12 sty 2012, o 20:09

wspieramy jak możemy;)

natomiast smutna wiadomość, że względu na to, że sierżant nie może przybyć do w-wy 21.01 - na razie wstępnie przekładamy nasze przybycie do lokalu... chociaż kto wie, co się jeszcze zdarzy....
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Re: DOS TACOS

Postprzez juniorohw » 12 sty 2012, o 20:14

Ajjjjjj...
No szkoda. Ale co się odwlecze to nie uciecze !
Dla nas każdy termin na wasz przyjazd będzie dobry :)
Avatar użytkownika
juniorohw

NOWY
 
Posty: 25
Images: 25
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 16:29
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez Sargento Garcia » 12 sty 2012, o 21:52

Wstydzę się jak pensjonarka podczas wizyty w sex shopie, że nie mogę przyjechać :oops:
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: DOS TACOS

Postprzez Oui » 13 sty 2012, o 23:55

Ja 15 lub 16 marca atakuje dos tacos, bo bede akurat w Warszawie :]
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: DOS TACOS

Postprzez Syndi » 13 sty 2012, o 23:59

ja dołączę do każdego z naszej braci..., w tygodniu może być po robocie, a w weekend dojadę...
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Re: DOS TACOS

Postprzez juniorohw » 15 lut 2012, o 18:34

Witam ostre głowy !
Oj zaczęło się dziać w Dos Tacos ! :) Okazało się, że duuużo ludzi lubi prawdziwą meksykańską kuchnię :)
Ale ja nie o tym chciałem...
Chcieliśmy całą drużyną podziękować Wam chiliheadom wszelkiej płci ;) za wsparcie udzielone nam w konkursie "Bitwa na noże i widelce o papryczkę gdziezjesc.info"
Jak pewnie dobrze wiecie - WYGRALIŚMY !!!
Wiemy, że na waszym forum wsparcie udzielone nam głosami było "co najmniej" baaardzo znaczące !!! Dziękujemy Wam serdecznie i wiedzcie, że zawsze możecie liczyć na "ostrą " gościnę w Dos Tacos. Włodi pewnie potwierdzi :)
Szczególne podziękowania należą się właśnie Włodiemu, bo przeżywał ten konkurs jak MY :) i "ostro" dopingował (zresztą nadal dopinguje :))
Dziękujemy Wam bardzo !!! PAPRYCZKA JEST NASZA !!!

P.s.
Czekamy na Wasz przyjazd !

Pozdro.
Avatar użytkownika
juniorohw

NOWY
 
Posty: 25
Images: 25
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 16:29
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez karlos » 15 lut 2012, o 20:04

włodi jest głową naszego forum, natomiast reszta userów jest szyją, beż której głowa nie może się obracać :)

Cieszymy się że mogliśmy pomóc! Bo z opowiadań na pewno na to zasługujecie! Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku się o tym przekonam :) i dołączę do mega zadowolonej klienteli ;)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez Sargento Garcia » 16 lut 2012, o 10:06

juniorohw napisał(a):Witam ostre głowy !
Oj zaczęło się dziać w Dos Tacos ! :) Okazało się, że duuużo ludzi lubi prawdziwą meksykańską kuchnię :)
Ale ja nie o tym chciałem...
Chcieliśmy całą drużyną podziękować Wam chiliheadom wszelkiej płci ;) za wsparcie udzielone nam w konkursie "Bitwa na noże i widelce o papryczkę gdziezjesc.info"
Jak pewnie dobrze wiecie - WYGRALIŚMY !!!
Wiemy, że na waszym forum wsparcie udzielone nam głosami było "co najmniej" baaardzo znaczące !!! Dziękujemy Wam serdecznie i wiedzcie, że zawsze możecie liczyć na "ostrą " gościnę w Dos Tacos. Włodi pewnie potwierdzi :)
Szczególne podziękowania należą się właśnie Włodiemu, bo przeżywał ten konkurs jak MY :) i "ostro" dopingował (zresztą nadal dopinguje :))
Dziękujemy Wam bardzo !!! PAPRYCZKA JEST NASZA !!!

P.s.
Czekamy na Wasz przyjazd !

Pozdro.



My chiliżercy musimy trzymać się razem !
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości