To co się dzieje w tym roku z cenami tego piwa to jest chore. Do 90 zł za butelkę Jest cień szansy, że będę miał 1-2 butelki na zbyciu. Chętni niech po cichu trzymają kciuki i nie zapeszają. Dam znać w odpowiednim momencie.
Ja również odpadam, piwa już praktycznie się wysprzedały. Browar sprzedawał za kilkanaście złotych jak w zeszłym roku. Hurtownie narzuciły ceny swoje. U mnie był do kupienia za 45zł z tego co pamiętam. Szkoda, browar chciał nam dać dobry trunek w dobrej cenie, nie wyszło.