.png)

wolek68 napisał(a):Zabijanie dla przyjemności to kurewstwo!



wolek68 napisał(a):Zabijanie dla przyjemności to kurewstwo!



gujen napisał(a):jedzenie miesa to przyjemnosc, a btw mysliwi zazwyczaj jedza to co upoluja
Polishteam napisał(a):wolek68 napisał(a):Zabijanie dla przyjemności to kurewstwo!
A wędkarstwo to nie jest zabijanie dla przyjemności






Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości