MYŚLISTWO

Wszystko to, co nie związane z ostrością.

Re: MYŚLISTWO

Postprzez Navari » 11 lip 2013, o 20:00

A później ludzie będą się tylko ziemniakami i chili żywić bo wybiją wszystko :(
Navari

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 11:46
Highscores: 5
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: MYŚLISTWO

Postprzez 4ndrew » 11 lip 2013, o 22:13

Bercik a więc tak :

Najpierw musisz uderzyć gdzies do koła łowieckiego i odbyć roczny staż, dostajesz opiekuna i łazisz sobie na polowania.

Nastepnie po rocznym stażu koło wysyła cie na kurs, odbębniasz kurs i zapisujesz się na egzamin , strzelania + 3 pytania ustnie.

Jak masz zaliczony egzamin to opłacasz wpisowe i zapisujesz się do PZŁ.

Wyciągasz papiery z krajowego rejestru karnego o niekaralności, robisz badania lekarskie, i z tymi papierkami walisz na komende policji o pozwolenie na broń.

Jak dostaniesz pozwolenie , kupujesz flinte i naboje :D .

Przytulasz się do pobliskiego koła łowieckiego, wykupujesz odstrzał i walisz we wszystko co popadnie a masz na to papier :D.

Krew sie leje, psy szczekaja, szyszki z drzewa spadaja, a ty jesteś panem zycia i śmierci biednych ale jakże smacznych dzikich zwierzatek wyższego czy niższego kalibru ;)

PS. sprawdzić tylko trzeba kiedy zaczyna sie sezon na obrońców zwierzątek i wegetarian, bo wypadki na polowaniach sie zdarzają :evil:

:lol:
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: MYŚLISTWO

Postprzez Psyhe » 12 lip 2013, o 03:43

4ndrew napisał(a):Bercik a więc tak :
dostajesz opiekuna i łazisz sobie na polowania.


Przeważnie jest się tak zwanym naganiaczem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: MYŚLISTWO

Postprzez karlos » 12 lip 2013, o 16:49

i jeszcze dostaniesz 20zł za odwalanie brudnej roboty jak dobrze dziki zagonisz ;)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: MYŚLISTWO

Postprzez xlukaszox » 12 lip 2013, o 19:25

Ja dostawałem w zime 40 dyszki za dzień więc nie jest złe jeszcze wszamę myśliwi robią a ty sobie latasz i niby coś tam odganiasz tylko pilnować się trzeba ;)
Psyhe napisał(a):Przeważnie jest się tak zwanym naganiaczem :)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: MYŚLISTWO

Postprzez beerciik » 13 lip 2013, o 12:57

jeśli chodzi o zabijanie zwierząt, jak bym upierdolił dzika to i bym go zjadł, inne zwierzaki mnie nie interesują jeśli chodzi o polowanie, a ja PRZEDE WSZYSTKIM chce sobie po prostu mieć kartę PZŁ, mieć pozwolenie na broń i sobie strzelać, nie do zwierząt tylko po prostu praktykować i trenować celność, ale nie trenować go na zwierzętach tylko do celuu, i tak jak powiedziałem - jakbym miał coś zabić to z pewnością dzika i go potem wpierdolić, ja jestem urodzonym mięsożercą i nim pozostanę, ale na zajce czy sarenki polować nie chcę, i mięcho ich też mnie nie interesuje. a jak ktoś jest przeciwny jedzeniu mięsa, niech nie je, więcej dla mnie, wpierdalam kilo dziennie i jest ok. Co jest moralne a co nie, nie mój biznes. amen,

a co do tych którzy odpowiedzieli na temat duże dzięki, w zimę będę to sobie obadam jakieś koło w szczecinie i postaram się tam na ten staż się udać, ale w lato jest luzik? bo jak będę w robocie to się nie da jednocześnie być w kraju :P no i zapiszę się na strzelnice obowiązkowo xd a na strzelnicy są też takie strzelby co na egzaminie ?
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Nie tylko ostre

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron