e-papierosy

Wszystko to, co nie związane z ostrością.

Re: e-papierosy

Postprzez Huggie » 14 cze 2013, o 14:43

Chciałem rzucić palenie więc postanowiłem chwycić się e-papierosa... paliłem go rok ale i tak wróciłem do zwykłych fajek. Więc ta próba rzucenia palenia się nie powiodła. Dopiero jak poznałem moją żonę to ona mnie wyleczyła z nałogu... i nawet nie ciągnie mnie do e-papierosa. eh te kobiety...
Avatar użytkownika
Huggie

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 14:07
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: e-papierosy

Postprzez T-800 » 14 cze 2013, o 15:53

Huggie napisał(a):Chciałem rzucić palenie więc postanowiłem chwycić się e-papierosa... paliłem go rok ale i tak wróciłem do zwykłych fajek. Więc ta próba rzucenia palenia się nie powiodła. Dopiero jak poznałem moją żonę to ona mnie wyleczyła z nałogu... i nawet nie ciągnie mnie do e-papierosa. eh te kobiety...



To wszystko zależy od podejścia do tematu. Nie ma cudownego sposobu na rzucenie palenia w sekundę. Każdy nałogowiec odczuwa różne rodzaje chęci do palenia.
Branie się za EP, wcale nie oznacza, że rzucasz palenie, wręcz przeciwnie, nadal palisz tylko w inny sposób dostarczasz nikotynę do organizmu. Jeżeli nastawisz się na to, że chcesz kopcić ep i w ten oto sposób zażywać nikotynę, bez śmierdzących substancji trujących to będziesz kopcił ep. Jeżeli natomiast myślisz, że przejście na elektronika załatwi sprawę trudu rzucania analogowych papierosów to jesteś w błędzie. Pamiętaj, że ma to także skutek odwrotny. Jeśli ktoś zaczyna od ep, wcześniej czy później będzie palił normalne śmierduchy.
Więc jeśli ktoś myśli, że dzięki sztucznym fajkom rzuci palenie to ja w to nie uwierzę. Oczywiście można sukcesywnie zmniejszać ilość nikotyny zawartej w lq ale zawsze przyjdzie taki moment, że i tak zapali się normalnego papierosa.
Ja, na przykład, jestem nałogowym palaczem. Jarałem od 1 do 1,5 paczki dziennie. Dużo pieniędzy traciłem i wiedziałem, że nie rzucę palenia bo wiem jak wyglądają efekty działania głodu nikotynowego, więc przerzuciłem się na ep aby zaoszczędzić kasę i pozbyć się przykrego zapachu. Kiedy kupiłem sobie elektronika, ciągnęło mnie do zwykłych papierosów ale wtedy zaprzestałem kupować fajki, a zacząłem w krytycznych momentach kopcić ep. Przez 5 miesięcy przyzwyczajałem się do elektronika i w między czasie popalałem także zwykłe papierochy. Nie dużo lecz popalałem. Ale przyszedł czas kiedy powiedziałem sobie dość i od tamtej pory zaspokajam swój głód nikotynowy elektronikiem.
Dlatego wiem jak trudno jest rzucić palenie i ja palenia nie rzuciłem tylko inaczej dostarczam sobie nikotynę. Pewnie jakby nie było prądu, nie miałbym lq i grzałka by się wypaliła to podejrzewam, że wcześniej czy później powróciłbym, do palenia analogów.
Wniosek jest tylko jeden, jeżeli chcesz rzucić palenie to nie bierz się za ep tylko zaciśnij zęby i po prostu przestań palić.
KTO W MŁODOŚCI GŁUPIM NIE BYŁ , TEN NA STAROŚĆ NIE ZMĄDRZEJE
Avatar użytkownika
T-800

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 151
Images: 3
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 16:22
Lokalizacja: Łódź
Papryki:

Re: e-papierosy

Postprzez wlodizw » 26 cze 2013, o 04:51

Nowa zabawka od Volisha. Clearomizer Atom.

Atom.jpg

Atom na VC2.jpg


Parownik dolnogrzałkowy, w pełni rozbieralny, grzałka wymienna. Pojemność 2,5ml.
Wykonanie solidne, metalowa osłonka na obudowie dodatkowo chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Jestem bardzo mile zaskoczony tym parowniczkiem. Pali się na nim delikatnie, dobrze oddaje smak, daje dużo dymu.
Przyznaję mu ocenę 8/10 i polecam zakupić.
Cena 34 złocisze.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: e-papierosy

Postprzez gujen » 26 cze 2013, o 05:43

No wkoncu! Ten stary mimo ze od volisha to ciekl i mnie wkurzal. Czekalem na cos lepszego.
Avatar użytkownika
gujen

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 11
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 13:14
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Re: e-papierosy

Postprzez gringo » 26 cze 2013, o 06:18

A co byście polecili do kupienia jako prezent dla osoby która nigdy nie miała E-papierosa a dość dużo pali? Jakie przedziały cenowe polecacie? Nie ukrywam, że im mniej tym lepiej.
Nowa zabawka od Volisha. Clearomizer Atom.

Atom.jpg
Atom.jpg (41.37 KiB) Przeglądane 7 razy


Atom na VC2.jpg
Atom na VC2.jpg (44.05 KiB) Przeglądane 7 razy



Parownik dolnogrzałkowy, w pełni rozbieralny, grzałka wymienna. Pojemność 2,5ml.
Wykonanie solidne, metalowa osłonka na obudowie dodatkowo chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Jestem bardzo mile zaskoczony tym parowniczkiem. Pali się na nim delikatnie, dobrze oddaje smak, daje dużo dymu.
Przyznaję mu ocenę 8/10 i polecam zakupić.


Co jeszcze potrzebuję do takiej parowniczki? Jakąś baterię i już?
Avatar użytkownika
gringo

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 59
Images: 22
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 15:10
Papryki: Little Elf, Jalapeno

Re: e-papierosy

Postprzez gujen » 26 cze 2013, o 06:27

do tego baterie ladowerke i liquid. ja moge polecic taki zestaw od volish z tym nowym parownikiem.
Avatar użytkownika
gujen

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 11
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 13:14
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Re: e-papierosy

Postprzez spoco » 26 cze 2013, o 11:58

polecam taki zestaw:

http://www.e-dym.pl/E-papierosy/1133-Ze ... 00mAh.html

mam od stycznia i jestem mega zadowolony. Od kad kupilem nie pale zwyklych szlugow. nic nie cieknie, smak jak trzeba. po prostu wypas :)

W zestawie jest wszystko co potrzeba do palenia e-papierosow. I zeby nie bylo nie mam z nimi nic wspolnego po prostu chwale co kupilem i sie sprawdza :D
Avatar użytkownika
spoco

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 00:23
Lokalizacja: Gda
Papryki: Ostre ;)

Re: e-papierosy

Postprzez gringo » 26 cze 2013, o 23:04

Tylko ponad trzy stówy to dużo, zwłaszcza ze nie jestem przekonany czy prezent przypadnie do gustu i będzie użytkowany. Myślałem raczej o czymś na zachętę dla tradycyjnego palacza:)
Avatar użytkownika
gringo

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 59
Images: 22
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 15:10
Papryki: Little Elf, Jalapeno

Re: e-papierosy

Postprzez spoco » 27 cze 2013, o 10:29

Niby duzo ale przecietny palacz wydaje tyle w niecaly miesiac na klasyczne fajury a to wystarczy na duzo dluzej. Z doswiadczenia wiem ze ludzie ktorzy poskapili na epapierosa i kupili za pare groszy szybko sie zniechecaja i wracaja do smierdziuchow. Palacze ktorzy nie poskompili na e-faja duzo czesciej sa zadowoleni i nie wracaja do klasycznych kopciuchow :D
Avatar użytkownika
spoco

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 00:23
Lokalizacja: Gda
Papryki: Ostre ;)

Re: e-papierosy

Postprzez wlodizw » 27 cze 2013, o 11:25

spoco napisał(a):Niby duzo ale przecietny palacz wydaje tyle w niecaly miesiac na klasyczne fajury a to wystarczy na duzo dluzej. Z doswiadczenia wiem ze ludzie ktorzy poskapili na epapierosa i kupili za pare groszy szybko sie zniechecaja i wracaja do smierdziuchow. Palacze ktorzy nie poskompili na e-faja duzo czesciej sa zadowoleni i nie wracaja do klasycznych kopciuchow :D

<thumright> Święte słowa.
Kupując badziew, który rozpitoli się po miesiącu jesteśmy stratni kasę i zniechęceni do e-p. Sprzęt najlepiej kupić dobry i markowy... ze wszystkim tak jest.

gringo napisał(a):Tylko ponad trzy stówy to dużo, zwłaszcza ze nie jestem przekonany czy prezent przypadnie do gustu i będzie użytkowany.

Tu masz optymalnie niską cenę i e-p najlepszej firmy: http://www.esmokingworld.com/pl/zestawy ... stal-.html
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nie tylko ostre

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości