POSZUKIWANY PRZEPIS

Przepisy na potrawy nie tylko ostre

POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Polishteam » 31 sie 2012, o 13:12

Jak w temacie, wpisujemy potrawę którą byśmy chcieli zrobić a nie mamy przepisu.
Wolałbym aby przepisy były naszych użytkowników i były zamieszczane u nas na forum.
Odpowiedź jako link kierujący do odpowiedniego przepisu lub bezpośrednio podając przepis w poście.
Ewidentny SPAM ,kierowanie do wuja google bądź nie na temat będą usuwane.

Jak będę miał trochę czasu zrobię temat z listą przepisów (coś na wzór encyklopedii chili zrobionej przez Syndiego) z bezpośrednim przekierowaniem do nich.


Więc może zacznę (po to założyłem ten temat :D)

Poszukuje przepisu na dobry dip serowy, ale taki aby był o dosyć żadkiej konsystencji (ale nie lejący).
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Justysia » 31 sie 2012, o 14:25

Jedliście pewnie czekolade Lindt wiśnia z chili, z takim posmakiem chcę zrobić ciastka czekoladowe z chili i powidłami wiśniowymi. Pewnie znając naszą domową inwencję twórczą coś "upitolimy" ale jak robiliście takie w domu i wyszły dobre to wstawcie przepis.

PT- dobry pomysł na 5+ <thumright>
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez sic » 31 sie 2012, o 14:40

Skoro "poszukiwany przepis" to może jeszcze wątek taki gdzie wrzucamy co mamy ze składników w lodówce czy tam innej spiżarce i ktoś doradza co z tego można zrobić? Ja osobiście nie raz miałem takiego gwoździa że ni cholery nie wiedziałem co można zrobić sensownego z tego co mam... a nie zawsze sie chce do sklepu lecieć

//Sorry za offtop, można usunąć po zapoznaniu się
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez wolek68 » 31 sie 2012, o 16:26

sic napisał(a):Skoro "poszukiwany przepis" to może jeszcze wątek taki gdzie wrzucamy co mamy ze składników w lodówce czy tam innej spiżarce i ktoś doradza co z tego można zrobić? Ja osobiście nie raz miałem takiego gwoździa że ni cholery nie wiedziałem co można zrobić sensownego z tego co mam... a nie zawsze sie chce do sklepu lecieć

//Sorry za offtop, można usunąć po zapoznaniu się

Jest taka strona gdzie wpisujesz co masz w lodówce i wyrzuca ci przepisy z których możesz coś zrobić.
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Oliwka » 31 sie 2012, o 18:07

Justysia napisał(a):Jedliście pewnie czekolade Lindt wiśnia z chili, z takim posmakiem chcę zrobić ciastka czekoladowe z chili i powidłami wiśniowymi. Pewnie znając naszą domową inwencję twórczą coś "upitolimy" ale jak robiliście takie w domu i wyszły dobre to wstawcie przepis.

PT- dobry pomysł na 5+ <thumright>



jeżeli ma to być tylko posmak to zrób owsiane ciasteczka dodając do masy kawałki czekolady a jak juz ulożysz te ciastka przed pieczeniem na blaszce to podokładaj gdzieniegdzie powideł wiśniowych i posyp sproszkowanym chili

http://www.mojewypieki.com/przepis/chru ... ciasteczka najlepsze jakie jadłam
Avatar użytkownika
Oliwka

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Images: 7
Dołączył(a): 28 sie 2012, o 18:09
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 1
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Kwax » 8 wrz 2012, o 23:20

Dzisiaj byłem na festynie w browarze Amber i na jednym stoisku kobita miała pikantną musztardę z jabłek. Kupiłem dwa słoiczki ale chętnie więcej bym tego sobie zrobił. Wiem, że były tam jabłka, czosnek, chili i imbir. Ktoś może zna przepis na to? Powiem szczerze, że dawno czegoś tak dobrego nie jadłem.

Pozdro
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Poms » 15 wrz 2012, o 14:04

Szukam przepisu na jakiś pomidorowy sos, najchętniej z czosnkiem i ziołami. Mam sporo papryk do przerobienia (o ostrość sam zadbam) i szukam inspiracji. Sosik ma być w założeniu do pizzy, mięsa i kanapek z serem.
Avatar użytkownika
Poms

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 427
Images: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2011, o 17:38
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez sic » 15 wrz 2012, o 14:07

Pomidory ( sam przecierasz, albo przecier ), pucha ananasa razem z zalewą, limonka, połówka avocado, cebula, czosnek, ocet, pieprz, oregano - w ciul, bazylia - w ciul - ja często sobie taki macham, bo nie lubie keczapów kupnych... mi smakuje i szybko sie robi
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez Polishteam » 15 wrz 2012, o 19:47

Poms napisał(a):Szukam przepisu na jakiś pomidorowy sos, najchętniej z czosnkiem i ziołami. Mam sporo papryk do przerobienia (o ostrość sam zadbam) i szukam inspiracji. Sosik ma być w założeniu do pizzy, mięsa i kanapek z serem.

Spróbuj z mojego przepisu Sosik Zrobiłem już 4 wersje - B&B, Extreme Hot, pikantny i normalny. Możesz dodać zioła i to co byś chciał i sosik jak znalazł.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: POSZUKIWANY PRZEPIS

Postprzez T-800 » 29 wrz 2012, o 19:00

Ja bym chciał przepis na sos pikanty , ten co jest u chińczyków .
Jeżeli macie takie cudo to dawajcie . Pozdrawiam wszystkich szaleńców wcinających papryki :D
Ostatnio edytowano 1 paź 2012, o 08:44 przez T-800, łącznie edytowano 1 raz
KTO W MŁODOŚCI GŁUPIM NIE BYŁ , TEN NA STAROŚĆ NIE ZMĄDRZEJE
Avatar użytkownika
T-800

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 151
Images: 3
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 16:22
Lokalizacja: Łódź
Papryki:

Następna strona

Powrót do Nasze przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron