Poznaj prawdę !

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 25 paź 2012, o 19:18

Nie wiem jak to jest w jego przypadku, ale na szczęście są na świecie Żydzi otwarcie sprzeciwiający się syjonizmowi.

Jak to powiedział Lowkey w kawałku "Free Palestine": "Nothing is more antisemitic than sionism" ;)
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez V3rtyX » 25 paź 2012, o 23:10

Jezeli dobrze rozumiem to jestes chrzescijaninem wiec powiniennes doskonale wiedziec, ze powrot Zydow do Izraela(Syjonu) byl przepowiedziany w Biblii i to proroctwo Ezekiela wypelnilo sie bardzo dokladnie.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 25 paź 2012, o 23:24

Jasne, proroctwa się wypełniają po kolei i to nawet te najgorsze, widzimy to dzisiaj na własne oczy. To, że coś jest przepowiedziane i się wypełnia wcale nie oznacza, że jest to coś dobrego tylko, że tak miało być. Poza tym syjonizm jako ruch sam w sobie nie dotyczy jedynie powrotu Żydów do Syjonu, jest to swego rodzaju obecny dzisiaj żydowski faszyzm. Tylko, że jako ruch zabrnął dużo dalej dzięki swemu "ukryciu". Agenci syjonizmu to właśnie apokaliptyczne Bestie.
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez hanka » 26 paź 2012, o 07:36

telep_lbn napisał(a):(blablabla) obecny dzisiaj żydowski faszyzm. Tylko, że jako ruch zabrnął dużo dalej dzięki swemu "ukryciu". Agenci syjonizmu to właśnie apokaliptyczne Bestie.

uwielbiam cię.
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez 4ndrew » 26 paź 2012, o 07:41

to ja polecam dupeczki jakies jak temat Z dupy :P https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

-- 26 paź 2012, o 08:54 --

http://www.youtube.com/watch?v=FljUqIGjkjE :P
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez wlodizw » 26 paź 2012, o 08:02

Droga Moderatornio.
Można ten temat o wierze wydupczyć w pizdu? Już kilkukrotnie obrzygałem klawiat czytając te niesłychanie cenne brednie. Nikt nikomu i tak nic nie przetłumaczy. Mohery zawsze będą czcić swój przybytek zakłamania i wylęgarnie pedofilstwa więc dłuższe przetrzymywanie tego wątku i tak nie ma większego sensu.
Proszę Was, wywalcie to w cholerę, bo niedługo żołnierze BXVI zalogowani na tym forum zrobią nam tu inkwizycję.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 26 paź 2012, o 17:26

Właśnie takie zachowanie mnie najbardziej śmieszy, jak Cię to tak męczy to po co tu zaglądasz?
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez 4ndrew » 27 paź 2012, o 12:58

ej na bajerka to wlacze jakas muzyczke :P

Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 30 paź 2012, o 17:37

Skoro się upierasz przy muzyce, to może chociaż coś związanego z tematem ;)

Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez blk » 31 paź 2012, o 08:27

Na grzybach wczoraj byłem. Pełno opieniek, ale tylko same duże. Słoiczków do wódeczki niestety nie będzie.
Avatar użytkownika
blk

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 142
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:50
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości