Dokument na Kuchnia +

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Dokument na Kuchnia +

Postprzez papryczkazfarszem » 26 lip 2012, o 10:52

Hej, wczoraj wieczorem oglądałam przed spaniem dokument na Kuchni + "Fenomeny nowoczesnego świata" czy coś takiego. Niestety, było to dość późno i sen mnie zmógł, ale dokument był bardzo ciekawy - pokazywali m.in jak powstaje sos Tabasco, najostrzejsze na świcie burrito, zajadali się ostrymi papryczkami, a gil im nosem leciał strumieniem. ;) Generalnie cały odcinek był pikantny. Dlatego prośba dla Was, nie wiecie skąd mogłabym go ściągnąć albo gdzie obejrzeć online? Bo chciałabym zobaczyć całość.
Avatar użytkownika
papryczkazfarszem

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 09:45
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dokument na Kuchnia +

Postprzez Butcher » 26 lip 2012, o 11:05

Ten program nazywa się "Fenomeny nowoczesnego świata" i jest podzielony na odcinki, ten o ostrym jedzeniu puszczony był przedwczoraj i też go oglądałem ;) niestety nie udało mi się go znaleźć w sieci, ale może puszczą go jeszcze na kuchni, trzeba sprawdzać program.

edit:
28 lipca, sobota, godz. 17:45 - odc. 13 "Piekielnie ostre"
29 lipca, niedziela, godz. 20:25 - odc. 13 "Piekielnie ostre"

A sam odcinek dość ciekawy, ale z deczka nieaktualny (bhuty jako najostrzejsze papryki itp). Nie wiedziałem osobiście np., że ostrość chrzanu nie zależy od konkretnej odmiany (choć na pewno jest ich parę), ale od tego jak drobno będzie zmielony. Jak pokazywali produkcję tabasco to zainteresowała mnie jedna sprawa, a dokładnie stosunek wody do octu (1:5), która jak dla mnie jest chyba przesadzona.. przynajmniej ja nie czuję w tym sosie octu w takiej ilości
Avatar użytkownika
Butcher

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 180
Images: 0
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 17:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Pochwały: 10
Papryki: a jakże

Re: Dokument na Kuchnia +

Postprzez bundylp » 26 sie 2012, o 07:59

Avatar użytkownika
bundylp

NOWY
 
Posty: 13
Images: 45
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 20:29
Lokalizacja: lubelszczyzna
Papryki:

Re: Dokument na Kuchnia +

Postprzez pikko » 31 sie 2012, o 16:57

no link juz masz, sam wrzucalem :P a co do filmu bardzo fajny :P
Avatar użytkownika
pikko

ROZGADANY
 
Posty: 268
Images: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 15:03
Lokalizacja: Kraków
Papryki:


Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości