drakensang online

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

drakensang online

Postprzez beerciik » 19 kwi 2012, o 20:04

yo, polecam grę na stronie: http://www.drakensang.com w którą można grać przy użyciu przeglądarki [lub ściągnąć klienta], fajna gierka, rozbudowują ją itp
ALEE, dla tych którzy by chcieli w nią pograć to proszę o wypisanie swoich maili na PW za co byłbym bardzo wdzięczny, zanim się porejestrujecie, i wtedy ja Wam wyślę zaproszenia do gry na poocztę i za pomocą tego się zarejestrujecie - dostanę za to potem gratisy jeśli wylevelujecie swoje postacie do 15lv :D w razie czego potem możecie trafić do klanu w którym jestem oficerem i nazywa się StaloweChuje - sporo osób powyżej 20 roku życia a nie dzieciaków :) ogólnie fajny klimat ma gierka. :)
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: drakensang online

Postprzez Psyhe » 19 kwi 2012, o 20:17

Grałem kiedyś w Drakensang ale to był single RPG

beerciik napisał(a):- dostanę za to potem gratisy jeśli wylevelujecie swoje postacie do 15lv :D w razie czego potem możecie trafić do klanu w którym jestem oficerem i nazywa się StaloweChuje


beerciik ja chcę być StalowymChujem ! :lol:
Nie no , jakby tak poświęcił 1h na weekend da radę w to pograć czy nie ma sensu raczej ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: drakensang online

Postprzez beerciik » 19 kwi 2012, o 20:18

1h to szczerze mówiąc trochę mało ale spróbować można :D ogólnie fajny klimat ma gierka
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: drakensang online

Postprzez tuliusz » 15 lip 2012, o 20:04

grałem i śmiało polecam. klimat oryginalnego drakensanga, choć w online jest generalnie sama walka.
Avatar użytkownika
tuliusz

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 08:27
Papryki:


Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość