co to za odmiany?

Nie wiesz co to za odmiana? Zapytaj.

co to za odmiany?

Postprzez rafmaxxx » 11 sie 2021, o 13:54

Witam wszystkich. Piszę z prośbą o ew. pomoc w identyfikacji moich ostrych papryczek. Papryka z pierwszego zdjęcia miała być Cayenne long slim ( bynajmniej taką kupowałem - nasiona przez allegro ), drugie zdjęcie to miała być Piramida, a trzecie to Syberian House. Przypuszczam, że przypadkowo trafiło mi się nasionko innej odmiany bowiem u mojej babci i znajomego piramida jest piramidą, a sadzonki osobiście sam im dawałem. Co do Cayenne to możliwe że jest to jakaś z odmian Cayenne ( ale nie wiem bo nie znam się aż tak ), ale jak już to na pewno nie long slim bo jak patrzyłem na grafikę google to odmiana long slim wygląda inaczej ( owoce są cienkie ). Co do trzeciego zdjęcia to papryka mojego znajomego, któremu dawałem sadzonkę. Miała być to odmiana Syberian House. U mnie owoce rosną w dół ( zdjęcie czwarte - moja sadzonka dla porównania ), zresztą tak samo jak na zdjęciu poglądowym odmiany którą kupowałem na allegro. U znajomego zaś owoce rosną centralnie do góry. Jak zaś patrzyłem na grafikę google to miałem zdjęcia gdzie papryki rosły i tak jak u mnie na dół i też rosnące w górę. Z góry dziękuję za pomoc w identyfikacji.
Ps. Napisałem meila do firmy u której kupowałem te nasiona ( bo to nie jakaś prywatna osoba, a firma sprzedająca nasiona papryk i pomidorów ), ale żadnej informacji nie otrzymałem od nich.
cayenne long slim 1.jpg

piramida 1.jpg

syberian house.jpg

SH 1.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
rafmaxxx

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 sie 2021, o 13:18
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Jaka to papryka ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości