Jak płacić Komornikowi -instrukcja

Ostry humor

Re: Jak płacić Komornikowi -instrukcja

Postprzez MPED » 21 paź 2012, o 21:20

Tempe korwy te baby. Dobrze Buli mowil waluta jest waluta. Niech zapier... i licza bilony :D uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahahahahah Postepowanie komornicze od 400 zl sie zaczyna parodia. WIec maja za swoje a na koniec bym im dal tak jak karlos pisal ciezka artylerie :D a za to ze panie tak sie nameczyly slodkie papryczki do degustacji :) CO by te mordy wypalilo za ta swinie tej rudej suce :D

rozumiem bluzgać na coś , kogoś z sensem ale tu nie widzę najmniejszego więc proszę przemyśleć swoje następne posty ! P.
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Jak płacić Komornikowi -instrukcja

Postprzez awepa » 21 paź 2012, o 21:57

MPED napisał(a):
Tempe korwy te baby. Dobrze Buli mowil waluta jest waluta. Niech zapier... i licza bilony :D uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahahahahah Postepowanie komornicze od 400 zl sie zaczyna parodia. WIec maja za swoje a na koniec bym im dal tak jak karlos pisal ciezka artylerie :D a za to ze panie tak sie nameczyly slodkie papryczki do degustacji :) CO by te mordy wypalilo za ta swinie tej rudej suce :D


Sir MPED, pohamuj trochę swoją niepełnosprawność języka, to Twój kolejny post, który trzeba kilka razy przeczytać, żeby coś/nic zrozumieć.
Nie mam nic przeciwko pisaniu nawet głupot ale niech to ma formę.
awepa

NOWY
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 17:04
Papryki:

Re: Jak płacić Komornikowi -instrukcja

Postprzez MPED » 21 paź 2012, o 22:05

No bluzgi leca ale taki jestem na co dzien niestety ze przeklnac musze.Wszystko jest przejzyste. Nie kminisz ogladnij film. i komenty przeczytaj wtedy pogadac mozemy.!! A jak cos Ci sie nie podoba w moim pisaniu to nie czytaj mnie prosta sprawa NO NIE :)A tak apropo rozliczas mnie z postow :D moze To Ty jestes tym komornikiem :D Jesli Cie urazilo cos ze nazwalem Baby tak a nie inaczej.Tyczylo sie to tych na filmiku. A nie naszych wspanialych Pan z forum :)

MPED masz ode mnie warna za głupotę ! P.

Jak sie nalezy Szefie to sie nalezy Trudno ;)


Czy ktos jeszcze z USEROW ma jakies do mnie gorzkie zale np jak AWEPA ?? :)
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości