rozumiem bluzgać na coś , kogoś z sensem ale tu nie widzę najmniejszego więc proszę przemyśleć swoje następne posty ! P.

MPED napisał(a):
Tempe korwy te baby. Dobrze Buli mowil waluta jest waluta. Niech zapier... i licza bilonyuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahahahahah Postepowanie komornicze od 400 zl sie zaczyna parodia. WIec maja za swoje a na koniec bym im dal tak jak karlos pisal ciezka artylerie
a za to ze panie tak sie nameczyly slodkie papryczki do degustacji
CO by te mordy wypalilo za ta swinie tej rudej suce


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość