Ostry temat w Poznaniu

Ostry temat w Poznaniu

Postprzez Skylighty » 19 lut 2020, o 16:02

Hej chiliheady!

Jestem z Poznania i chętnie przyjmę jakąkolwiek papryczkę do dzisiejszego obiadu.

Pierwotnie chciałem spytać czy w Poznaniu jest jakiekolwiek miejsce gdzie kupię chociaż habanero, bo mieszkam tu 3 lata, a dalej nie mogę nic znaleźć, po za Lidlem gdzie czasem chociaż to się pojawi.

Przepraszam za off top jeśli jest to karalne.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Skylighty

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2020, o 15:55
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Ostry temat w Poznaniu

Postprzez solymr » 20 lut 2020, o 17:02

o świeże papryczki to ciężko w tym okresie roku, na koniec lata czy jesień jak najbardziej.
Ja jestem z Poznania i jedynie co posiadam to suszone papryczki, marynowane jalapeno, sosy własnej produkcji i kilka mrożonych papryczek.
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Re: Ostry temat w Poznaniu

Postprzez Skylighty » 20 lut 2020, o 20:41

Udało mi się wejść do makro jako osoba indywidualna i zakupić trochę caroliny - pierwsza styczność z tą papryka bardzo pozytywna dla mnie. Jakbyś chciał kiedyś dać troszkę własnego sosiku na smake to się chętnie skusze :D

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Skylighty

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2020, o 15:55
Papryki:

Re: Ostry temat w Poznaniu

Postprzez mih000 » 21 lut 2020, o 03:43

W selgrosie tez jest stały wybór ostrych papryk. Natomiast ich moc pozostawia wiele do życzenia w porównaniu do dojrzanych na słońcu.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)


Powrót do Oddam, przyjmę, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości