Witam
Chętnie, a nawet bardzo chętnie dogadałbym się z kim na jakieś nasionka, przyjąłbym każdą ilość (najmniejszą/największą) oczywiście koszt przesyłki pokrywam osobiście oraz jakiś rewanż do uzgodnienia

Na forum jestem nowy, ale paprykami interesuje się już jakiś czas, więc nasiona nie będą zmarnowane w żadnym procencie. Nie miałem jeszcze żadnego lemon dropa i white habanero, bo np. carolina reaper jest raczej propozycją eksperymentalną, bo nie wiem czy zdołałbym ją zjeść

chociaż Scorpiony i Jolokie w ilościach minimalnych próbowałem i są ciekawe
