Witam
Mam nadwyżkę nasion z zeszłego roku:
Ramnad Mundu,
Pasilla Bajio
Najchetniej zamienie na Bhut Jolokia,
Jak ktoć chce a nic nie ma to też oddam ;-)








, w tym roku rozpocząłem hodowlę i na razie mam tylko jedna odmianę a chciałbym poszerzyć horyzonty 
WYPALIĆ
swoje horyzonty 

Powrót do Oddam, przyjmę, zamienię
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość