Growbox co i Jak?

Growbox co i Jak?

Postprzez meerr » 10 sty 2018, o 20:30

Cześć wam :)
Ponieważ nigdy nie robiłam growboxa i się na tym kompletnie nie znam proszę was powiedzcie mi co będę potrzebowała, ile co będzie kosztować i jak wgl się do tego zabrac. Chciałabym taki żeby weszły mi 4 papryczki ale taki na 2 też będzie ok.
Najlepiej to nie zbyt drogi i proszę o jak najprostszy język <thumright>
Nie ma wyjścia bez wejścia ;)
Avatar użytkownika
meerr

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:09
Papryki: :)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Growbox co i Jak?

Postprzez mkosicki » 10 sty 2018, o 20:46

W dziale, w którym napisałaś masz ledwo 50 wątków. Przeglądając każdy wątek zobaczysz mniej więcej, czego potrzebujesz. Wtedy możesz zadać konkretne pytanie, na przykład "czy na powierzchnię taką i taką starczy mi tyle żarówek, takie wiatraki itp". Nawet wręcz nie musisz czytać wszystkich wątków, sam ten: viewtopic.php?f=30&t=5258 powinien wystarczyć. Ale nikt za Ciebie wszystkiego nie zrobi, zwłaszcza nie wiedząc czego oczekujesz...
Avatar użytkownika
mkosicki

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 90
Images: 8
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Papryki: Od słodkich do Caroliny, kilkanaście odmian.

Re: Growbox co i Jak?

Postprzez meerr » 10 sty 2018, o 20:53

mkosicki napisał(a):W dziale, w którym napisałaś masz ledwo 50 wątków. Przeglądając każdy wątek zobaczysz mniej więcej, czego potrzebujesz. Wtedy możesz zadać konkretne pytanie, na przykład "czy na powierzchnię taką i taką starczy mi tyle żarówek, takie wiatraki itp". Nawet wręcz nie musisz czytać wszystkich wątków, sam ten: http://www.chilihead.pl/viewtopic.php?f=30&t=5258 powinien wystarczyć. Ale nikt za Ciebie wszystkiego nie zrobi, zwłaszcza nie wiedząc czego oczekujesz...

Czytam niektóre wątki i nie wszystko jest dla mnie jasne dlatego proszę o podstawy. Co muszę mieć i ile to będzie kosztować. Tak trudno odpowiedzieć? Jak masz zamiar się spinac to wgl nie odpowiadaj. Czekam na konkretne odpowiedzi a nie na wymadrzanie sie. Od tego forum jest żeby pytać
Nie ma wyjścia bez wejścia ;)
Avatar użytkownika
meerr

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:09
Papryki: :)

Re: Growbox co i Jak?

Postprzez solymr » 10 sty 2018, o 21:56

Najprostsze rozwiązanie to duży karton wyklejony folią alu lub kocem ratunkowym. Do tego jakieś lampki, choćby świetlówka akwariowa.
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Re: Growbox co i Jak?

Postprzez mkosicki » 10 sty 2018, o 22:32

Wcale się nie wymądrzam, po prostu napisałem co uważam o tak niesprecyzowanym pytaniu. Wybacz, że uraziłem Twoją dumę.
Po prostu nie ma co zadawać pytań typu "potrzebuję samochód na dwie, może cztery osoby, byle tani". Bo forum jest od tego, żeby pytać. Ale trzeba umieć zadawać pytania. Jeśli nie potrafisz poświęcić kilkunastu minut na poczytanie tematu, który Cię interesuje, to wybacz, ale żądanie od innych poświęcenia ich czasu jest nie na miejscu.
Avatar użytkownika
mkosicki

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 90
Images: 8
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Papryki: Od słodkich do Caroliny, kilkanaście odmian.

Re: Growbox co i Jak?

Postprzez meerr » 10 sty 2018, o 22:37

To nie jest miejsce na sprzeczki. Coś Ci nie pasuje to wypad z tego wątku. Konkretów może i nie ma ale pytam ludzi doświadczonych którzy potrafili by pomóc, dopytać czy nawet napisać żebym napisała coś bardziej konkretnego i zdecydowanego. Nie znam się a od tego forum jest żeby pytać i się dowiadywać
Jak nie masz już nic więcej mądrego do powiedzenia to nie udzielaj się już
Nie ma wyjścia bez wejścia ;)
Avatar użytkownika
meerr

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:09
Papryki: :)


Powrót do Growbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron