GregKrak - mój nowy growbox 2015/2016 :)

Re: GregKrak - mój nowy growbox 2015/2016 :)

Postprzez kamilus » 16 paź 2015, o 14:02

Mam zamiar się wzorować, póki co zrobiłem prostego growboxa z szafki, ale jest niska i oświetlana świetlówkami.
Rozumiem, że zbudowałeś sam szkielet z listw 45x45 i przykręciłeś do tego cienką MDF?


Dzisiaj wymierzę sobie miejsce w pokoju i też postawię coś bardzo podobnego w dniu jutrzejszym.
LEDy z allegro pewnie przyjdą we wtorek. Mam nadzieję tam wstawić swoje trinidady i coś jeszcze (miało być scotch bonnet, ale to coś innego), które nie zdążyły w tym sezonie, a kwitną.

Teraz pytania:
1. Co wykorzystałeś na podłogę i co na blat górny?
2. Piszesz, że masz 2x25 oprawek GU10. Czyli jednocześnie chodzi 50 lampek LED czy też chodzi o to, że masz przygotowane do podmianki ciepłe i zimne po 25 sztuk?
Avatar użytkownika
kamilus

NOWY
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 paź 2015, o 14:25
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: GregKrak - mój nowy growbox 2015/2016 :)

Postprzez GregKrak » 21 paź 2015, o 19:03

kamilus napisał(a):Mam zamiar się wzorować, póki co zrobiłem prostego growboxa z szafki, ale jest niska i oświetlana świetlówkami.

Teraz pytania:
1. Co wykorzystałeś na podłogę i co na blat górny?
2. Piszesz, że masz 2x25 oprawek GU10. Czyli jednocześnie chodzi 50 lampek LED czy też chodzi o to, że masz przygotowane do podmianki ciepłe i zimne po 25 sztuk?


Witaski,
1. nie mam podłogi - obecnie wynajmuję mieszkanie i mam linoleum na podłodze co widać na zdjęciach w pierwszym poście :)
2. jeśli chodzi o oprawki to zamontowałem maximum jakie uważałem - zależnie od wielkości rośliny, w jakich są pojemnikach ( doniczkach ) zmieniam ilość żarówek. Ledów ciepłych kupiłem 25 sztuk i będę chciał je wymieszać z zimnymi.

Teraz oświetlenie jest tylko na zimnych ledach a papryki wypuszczają dużą ilość paków i kwiatów - wczoraj obcinałem i na krzaku o wysokości około 40 cm miałem ich około 40 sztuk.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w zimowej hodowli :)
Obrazek
Avatar użytkownika
GregKrak

SPONSOR
UŻYTKOWNIK
 
Posty: 182
Images: 33
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 19:49
Pochwały: 7
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Growbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości