Guma growlog 2011

Pamiętnik ogrodnika

Guma growlog 2011

Postprzez Guma » 27 maja 2011, o 16:08

Cześć! Jestem świeżym użytkownikiem. Swoją przygodę z paprykami zacząłem około polowy marca, wtedy zostały wysiane. Jak dotąd rosną sobie na zachodnim parapecie, ale mniej więcej od 15 czerwca będą w boxie, bo przenoszę się do mieszkania z oknami od polnocy. Jak box będzie już gotowy na pewno zamieszcze fotki roślin już w boxie:) W tej chwili, dwie największe rośliny mają mniej więcej 2 miesiące, a te dwie mniejsze około tygodnia mniej. Jedną z tych mniejszych mam zamiar przesadzić do gruntu i w związku z tym mam pytanie. Sądzicie, że jest szansa na jakiekolwiek zbiory w tym roku z tej jednej wysadzonej na outdoor? Tamte pozostałe będą miały hpsa 150W, a poniżej załączam linka do galerii z fotkami. Co o nich sądzicie?

http://imageshack.us/g/801/20110527066.jpg/
Avatar użytkownika
Guma

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 16:10
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Guma growlog 2011

Postprzez Zdun87 » 27 maja 2011, o 18:52

ladne papryki, przydalyby sie wieksze doniczki wtedy konkretnie sie rozrosna
Avatar użytkownika
Zdun87

ROZGADANY
 
Posty: 208
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:41
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: Guma growlog 2011

Postprzez Guma » 27 maja 2011, o 20:17

Większe doniczki dostaną zaraz po przeprowadzce na inne mieszkanie:) Teraz specjalnie ich nie przesadzam bo w poniedziałek będę się przeprowadzał. Doniczki już mam więc we wtorek lub środę będziemy już razem, my z papryczkami przeprowadzeni:)
Avatar użytkownika
Guma

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 16:10
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:


Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości