Proste pytania dotyczące nawożenia

Proste pytania dotyczące nawożenia

Postprzez Tom » 1 kwi 2020, o 16:20

Witam
Potrzebuje kilka informacji na temat nawożenia. Wiem że na forum jest mnóstwo tematów dotyczących tego tematu, wiele z nich przeczytałem. Zapoznałem się również z bardzo dobrze opisanym wątkiem Borysa. Niestety gubię się w morzu informacji. Potrzebuję konkretnej pomocy. Papryczki posadziłem w połowie lutego, odmiana habanero i Carolina. Na chwilę obecną mają po 3- 4 cm i od jednej do dwóch par liści właściwych. Papryczki trzymam na parapecie w plastikowych kubkach do napojów. Proszę o odpowiedz na moje pytania.
1. Kiedy powinienem zacząć nawozić papryczki, od miesiąca praktycznie nic nie urosły
2. Jaki produkt stosować w fazie wzrostu?
3. Jaki produkt stosować w fazie kwitnięcia?
4. Czy są jeszcze jakieś fazy wzrostu papryczki które wymagają szczególnego nawożenia?
Posiadam nawóz substral magiczna siła do pomidorów. Preparat był kilka razy wspominany w tematach dotyczących nawożenia, jeśli się nada to również proszę o informację.
Avatar użytkownika
Tom

ŚWIEŻAK
 
Posty: 8
Images: 2
Dołączył(a): 29 lut 2020, o 17:00
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Proste pytania dotyczące nawożenia

Postprzez Wompos » 3 kwi 2020, o 19:00

Zakupiłem ostatnio "try pack" bio bizz są to trzy nawozy bio grow(na faze wzrostu NPK 4-3-6), bio bloom (faza kwitnienia NPK 2-7-4) top max(stymulator kwitnienia).
W opisie tych nawozów jest napisane, że nawozić powinno się zacząć jak roślina ma 2-4 liści lub 15 cm. W internecie można znaleźć tabelke dawkowania nawozów.
Avatar użytkownika
Wompos

NOWY
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 lip 2019, o 22:47
Papryki:


Powrót do Nawozy i stymulatory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości