Tapatalk

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Tapatalk

Postprzez wlodizw » 28 cze 2012, o 17:33

Siema.
Dziś została dołożona do Naszego forum wtyczka Tapatalk.
tapatalk.jpg

Dzięki tej wtyczce możemy dużo łatwiej korzystać z zasobów forum przez naszego smartfona. Wiecie doskonale jak lipnie wygląda poruszanie się po forum na zwykłej przeglądarce w telefonie. Wszystko jest malutkie, po powiększeniu strony trzeba się nieźle naprzesuwać aby cokolwiek przeczytać. No i strona bardzo wolno chodzi i żre nieźle nasz transfer. Tapatalk pozwala tego uniknąć. Wszystko chodzi płynnie i nie potrzeba powiększać ekranu. Dodatkową zaletą jest to, że aplikacja pamięta wiele for razem z Waszymi hasłami i loginami więc można korzystać nie tylko tutaj ale i na innych forach, które mają włączoną tą wtyczkę.

Forum normalnie odpalone z tela:
1.png


Forum odpalone przez Tapatalk:
2.png


Ta aplikacja w google play kosztuje 9,99zł ale zawsze można poszukać w necie darmowej wersji. Ja tak zrobiłem 8-)
Nie wiem tylko czemu nie widać SB ale chyba ja coś nie do końca skonfigurowałem w ustawieniach. Dajcie znać jak Wam działa forum na tej aplikacji.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Tapatalk

Postprzez pikko » 28 cze 2012, o 18:12

Dobrze by było jeszcze dla tych co nie mają możliwości zainstalować tapatalka (np. ja :P) zainstalować jakiś mod, żeby dostosowywał forum do wyświetlacza w fonie albo coś.
Na szybko znalazłem takie coś http://www.bbcode.pl/przetlumaczone-modyfikacje-f29/stg-mobile-device-browser-style-t689.html ale jest chyba troche nie aktualne nie wiem czy będzie działać..
Widziałem też jakieś specjalne style http://www.artodia.com/phpbb-mobile/index.html ale to już dość zmienia wygląd forum :P
Avatar użytkownika
pikko

ROZGADANY
 
Posty: 268
Images: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 15:03
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Tapatalk

Postprzez ledek » 1 lis 2012, o 12:36

Nie wiem czemu, ale mi Tapatalk w ogóle nie znajduje tego forum <thumbdown> . Gdy wchodzę przez przeglądarkę wyświetla się niby komunikat, że to forum korzysta z Tapatalk, ale jak już napisałem sama aplikacja nie odnajduje mi chilihead.pl :cry:
----------------------
Dobra poradziłem już sobie sam i dodałem to forum do bazy tapatalk z przyjemną ikonką ;)
PS. Wypadałoby uaktualnić plugin do wersji 3.5.0 tak napisali, nie działają mi fotki może tu jest przyczyna :D
BlackBerry PIN: 296B4F2C
Avatar użytkownika
ledek

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lis 2012, o 12:07
Lokalizacja: Łódź
Papryki:

Re: Tapatalk

Postprzez mivanbazmeg » 8 gru 2012, o 20:38

Właśnie mam problemy z tym programem. Na początku nie znalazłem tego forum w tym programie, później usunąłem go i zaczęły się problemy po 3 posty wysyłało mi na forum nawet po skasowaniu zostawały, wchodząc na chilllihed.pl pytało czy mam wgrany program tapatalk bo nie będzie działać po drugiej próbie wchodziło się na stronkę, liczne aplikacje nie działały itp, wgrałem od nowa system po 2 tygodniach, tablet działa bez zarzutu.

Pytanie :

1. Której wersji używacie.
2. W jaki sposób dodajecie to forum do programu Tapatalk.
Avatar użytkownika
mivanbazmeg

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 90
Images: 0
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 14:43
Lokalizacja: kraków, beskid niski zachodni
Pochwały: 1
Papryki: Habaner maya red, gorgorong yellow

Odp: Tapatalk

Postprzez Gaps » 22 lis 2013, o 22:40

Czy Administrator mógłby zaktualizować Plugin Tapatalka? Bo obecnie nie wyświetlają się zdjęcia na forum :(
Avatar użytkownika
Gaps

NOWY
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 00:15
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Re: Tapatalk

Postprzez Polishteam » 24 lis 2013, o 09:53

Postaram się zaktualizować na początku tygodnia, znalazłem wersje 11/11/13.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Tapatalk

Postprzez Polishteam » 26 lis 2013, o 20:49

Proszę o sprawdzenie czy wszystko działa, wersja powinna być aktualna.
Sprawdzałem na Andku i działa.

EDIT.
TEST na WIN8 działa.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Tapatalk

Postprzez Gaps » 27 lis 2013, o 11:39

Dziękujemyyy :)
Avatar użytkownika
Gaps

NOWY
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 00:15
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:


Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości