Energy Drinki

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Re: Energy Drinki

Postprzez ekiero92 » 15 lip 2012, o 17:11

xlukaszox napisał(a):To ja bym nie kupił za przeproszeniem ścierwa z nim jak się rąbany promuje energy drinkami dla mnie takie energy drinki są chu**** :D


Tiger również był promocją Michalczewskiego, tak samo jak Black jest promocją Mike'a Tyson'a :) (w zasadzie to też na odwrót) :D

Kto by czego nie promował, wszystko smakuje podobnie:D Trzeba patrzeć na cenę, nie na nazwę :)
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Energy Drinki

Postprzez xlukaszox » 20 wrz 2013, o 15:33

Mi smakują rockstarki, ten akurat to mala puszeczka 2,30 u mnie, lecz czorny i niebieski są dobre ujdzie jeszcze pomarańczowy, pamiętam jak kiedyś u mnie nie było wcale to z Anglii kumpel przywoził kraty i sprzedawał ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Energy Drinki

Postprzez Kosaki » 22 wrz 2013, o 12:12

Z tych klasycznych najlepszy jest Black. Puszka 2 zeta w osiedlowym sklepie, wiesz, że nie pijesz byle czego, a czasem w biedrze 32% więcej. Z tych innych smaków to serdecznie polecam Monstery, zielony jest super, kompletnie inny smak, żółty trochę jak guma do żucia. Nie piłem 2 pozostałych bo czerwonego nie miałem okazji, a ten pomarańczowy to jakieś ice tea z kofeiną. Dobre są też mojito Blacka.
Avatar użytkownika
Kosaki

NOWY
 
Posty: 19
Images: 0
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 18:49
Papryki:

Re: Energy Drinki

Postprzez xlukaszox » 1 paź 2013, o 15:30

Obrazek Dzisiaj wpadł mi w łape ze sklepowej lodówy nowy Monster smakuje jak guma Huba Buba , najbardziej rozwalił mnie opis z tyłu ale kto go zobaczy to będzie wiedział o co kaman a tak to w sumie dobry jest ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Energy Drinki

Postprzez MPED » 14 lut 2014, o 15:40

W biedronce sa dostepne takie energetyki OSHEE ja bym nazwal Olllllshit
przez 2 dni to pije w pracy w smaku sa fajne owocowe dzialanie jest ale za duzo to globus pulsuje.
5052
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Energy Drinki

Postprzez Tomasx » 15 lut 2014, o 17:54

Ja polecam magneziki firmy OSHEE, 3 dni pracowałem fizycznie na tym praktycznie nie śpiąc i wyjątkowo dobrze się trzymałem tylko na takim wspomaganiu. W smaku też są super <thumright>
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasx

NOWY
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 14:23
Lokalizacja: Bolesławiec
Papryki: Bishop's Crown, Cyklon, 7pot Douglah, Apache f1, Moruga scorpion cross.

Re: Energy Drinki

Postprzez MPED » 15 lut 2014, o 23:37

Podales to samo co ja wyzej tylko z mojej strony jest szersza gama jednoczesnie przedstawiona.Ale w smaku sa dobre. ale przy ilosci 5 na banie dziennie na drugi dzien jest zwarcie zbyt duze
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Energy Drinki

Postprzez OneArleta89 » 15 kwi 2014, o 21:46

Lepsze od tych wszystkich napojów chemiczno-energetycznych jest woda z aloesem. Orzeźwia, odżywia, nawilża i w ogóle robić dobrze dla organizmu. Występuje w naturalnej postaci, albo w wersjach smakowych. Ja piję "My aloe" i właściwie nie mam pojęcia, czy isttnieją w Polsce inne marki oferujące tego typu napój.
OneArleta89
 

Re: Energy Drinki

Postprzez 4ndrew » 15 kwi 2014, o 21:48

ja slyszalem ze najlepszy eneggetyczny jest koks, do palenie a piecu . tylko z biodronki albo lida :D
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Energy Drinki

Postprzez NetRetta81 » 15 kwi 2015, o 10:38

Ogólnie kiedyś strasznie dużo piłam energetyków właśnie po to żeby mnie pobudziły, jednak pewnie dnia ostro przegięłam i czułam, że jest mi strasznie niedobrze, więc postanowiłam poczytać sobie o tym i okazało się, że ma to strasznie negatywny wpływ na nasz organizm, a ludzie którzy piją to na co dzień uzależniają się od tego, a do tego ich organizm przyswaja napoje energetyczne i ich składniki, zatem po pewnym czasie przestają one działać. Ja również polecam dobrze się wyspać, niż pić energy drinki. Lepiej już pić izotonik, który nawadnia nasz organizm, lub czarną kawę bez mleka i cukru z samego rana. Ona na pewno nas lepiej pobudzi, niż jakikolwiek energetyk, a nie jest tak toksyczna ;)
Avatar użytkownika
NetRetta81

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 08:01
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron