www.pepperlover.com

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

www.pepperlover.com

Postprzez V3rtyX » 8 maja 2012, o 16:44

Jak narazie to najlepszy sklep w jakim kupilem nasiona. Ma niezbyt wielki wybor ale w ofercie ma odmiany niedostepne u innych sprzedawcow(glownie superostre odmiany jak 7pot albo bhut). Nasiona moga wydawac sie drogie ale to cena za 15-20 nasion wiec wychodzi taniej niz u angoli. No i podejscie do klienta jest inne niz u angoli, nasiona dostalem w 3dni robocze z USA! Dodatkowo dostalem 2 bardzo fajne odmiany calkowicie za free, no i przesylka jest darmowa na caly swiat :) W kazdej torebce mozna znalesc kawalki papryki a w niektorych sa nawet cale papryczki(w amish bushu ktory dostalem za free byly 2-3 caly papryczki :) )
Nie wiem jak jest z kielkowalnosci i czystoscia odmian ale mysle, ze ktos kto nalezy do organizacji zajmujacej sie zbieraniem odmian chili z Trynidadu nie sprzedaje syfu.

ocena: 10/10
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: www.pepperlover.com

Postprzez karlos » 22 sie 2012, o 13:55

Otrzymałem dzisiaj pierwszy list z zamówieniem od pepperlover.com

Zamawiałem White Bhut Jolokia oraz Tabasco CGN21546.
Obrazek



List wyglądał tak.

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Na pierwszy rzut oka widać, że odmiany gratisowe i tabasco są nie do końca poprawnie oczyszczone, natomiast najcenniejsze nasiona WBJ są bdb oczyszczone, pozbawione reszket po papryce. Po szybkim rzucie oka, większość odmian gratisowych jest już nie dostępna na stronie. Ale można oszczasować, że w innym seedsbanku taka porcja nasion kosztowała by 25-30$ przy porcjach 10-15s na odmiane. A tu niekture mają po 40-50s :) .
Tak więc wstępnie mogę bardzo pozytywnie ocenić ten seedsbank. Każdy dolar jest dobrze wydany i widać, że Judy robi to wszystko z serca. Prawdziwy chilihead <thumright>

Teraz pozostaje jeszcze tylko przetestować kiełkowalność nasion.

POLECAM http://www.pepperlover.com
Wstępnie wystawiam ocene 9,5/10.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez Justysia » 22 sie 2012, o 14:02

Łooooooł:D Karlos jak ja się cieszę że się zmówiliśmy na te nasiona :D radość nie zna granic Łiiii!!!!<chili> :mrgreen:
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez KamilBosykowo » 22 sie 2012, o 14:02

Bedziesz jeszcze zamawiał coś od nich?
Avatar użytkownika
KamilBosykowo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 144
Images: 7
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 15:35
Lokalizacja: Boszkowo
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez karlos » 22 sie 2012, o 14:04

TAK, temat na forum jest ciągle aktualny, chodz jak pewnie zmienie liste ze swoimi pozycjami bo mam już tyle nasion ostrych odmian... chce iść w dziekusy ;)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez Justysia » 22 sie 2012, o 14:11

Ja się też jeszcze zastanowie :)
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez Justysia » 22 sie 2012, o 14:38

Może jakieś służby rozcinały list zeby sprawdzić co jets w przesyłce...;) wygląda jakby był rozcięty czymś w miare ostrym
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.pepperlover.com

Postprzez V3rtyX » 22 sie 2012, o 14:51

Odnosnie kielkowalnosci to jest bardzo dobra jak na bank nasion :) Kilka dni temu kielkowalem kilka dzikusow od niej i juz zaczely kielkowac co jest rewelacyjnym wynikiem jak na dzikie papryki :)
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:


Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości