Roleski- sosy chili

Roleski- sosy chili

Postprzez wolek68 » 25 lut 2020, o 13:51

Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Roleski- sosy chili

Postprzez grabi » 26 lut 2020, o 11:22

Dołączam się do pytania? Ktoś testował? Ghost pepper wygląda ciekawie ale to dostawa. Myślę że warto spróbować tego sosu trinidad. Według strony jest dostępny m.in. w auchan i na stacjach bp.
Avatar użytkownika
grabi

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 kwi 2018, o 10:33
Papryki: Jalapeno i chilli

Re: Roleski- sosy chili

Postprzez Dawidowski » 27 lut 2020, o 11:03

Trynidad mouruga jest naprawde smaczny ale teraz nie mogę go nigdzie dostać <thumright>
Avatar użytkownika
Dawidowski

NOWY
 
Posty: 38
Images: 8
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 14:27
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:

Re: Roleski- sosy chili

Postprzez patelka94 » 29 lut 2020, o 13:15

próbowałem wczoraj caroline reaper i habanero.
habanero ostrość słaba
carolina daje rade :P
Avatar użytkownika
patelka94

NOWY
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 19:18
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Roleski- sosy chili

Postprzez ponkuck » 12 kwi 2020, o 13:38

Mialem przyjemnosc trinidad z bp, nie ukrywam, ze pare razy. ;) bardzo dobry zamiennik ketchupu dla mnie, na tosty, do kanapek czy mies super. Dla zony i znajomych zdecydowanie za ostry. Ostrzejszych nie probowalem, szczerze mowiac nie wiedzialem o ich istnieniu do teraz, na pewno skosztuje. :)
Avatar użytkownika
ponkuck

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 lut 2020, o 18:03
Papryki:

Re: Roleski- sosy chili

Postprzez grabi » 20 kwi 2020, o 12:31

Od dzisiaj w Lidlu są dostępne sosy roleskiego. Jest trinidad i superostre na sztuki. Ja już się zaopatrzyłem w zestaw testowy.

Edit:
Dopiero dzisiaj spróbowałem trinidada i habanero. W domu mam duży marchewkowy i szkoda żeby czekał otwarty i się psuł.
Trinidat to tak jak ktoś wyżej określił zamiennik ketchupu. Dla mnie takie trochę pikantne. Żeby poczuć ostrość musiałem sporo tego dać na hamburgera że aż się rozlewało. Całkiem dobry w smaku - może trochę za słodki jak dla mnie, ale i tak dobrze pasuje do kanapek i tostów.
Habanero słabe - ogólnie smak mi nie odpowiadał, ale tak pachnie i smakuje bardziej jak sos BBQ więc dam szansę i sprawdzę jeszcze na grillu. Ostrość słaba. Może carolina i ghost będą lepsze.
Avatar użytkownika
grabi

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 kwi 2018, o 10:33
Papryki: Jalapeno i chilli


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości