Wybór najlepszego sosu

Re: Wybór najlepszego sosu

Postprzez wlodizw » 28 kwi 2013, o 10:33

wolek68 napisał(a):Mad Dog Inferno 150 tyś.SHU

Ale tylko w wersji limitowanej. Zwykły ma 90k.

Co do pytania, który jak kopie to każdy inaczej odczuwa i wystarczy samemu obadać. Moja kobita np. sosy powyżej keczupu pikantnego uważa za żar prosto z najodleglejszych czeluści piekieł i wszystkie pieką tak samo - nieziemsko. Ja natomiast uważam MDI za dość mocny sos a VV jakoś mniej mnie "smyra". A skala Scovilla mówi jednak odwrotnie. Każdy ma inaczej. Kupuj wszystkie i nie narzekaj. Samemu najlepiej sprawdzić a nie liczyć na zdanie innych...
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wybór najlepszego sosu

Postprzez xlukaszox » 28 kwi 2013, o 17:28

Ja ci polecam Iguane Mean Green Hot n' Tasty Jalapeno Pepper Sauce jest to bardzo pyszny sosik w smaku wyczuwalne jest jalapeno i kukurydze, dobrze nadaję się na grilla lub do marynaty w sklepach skala tego sosiku to od 50 do100 tys. SHU. Polecam ci nowy sklep http://zasmakujswiata.pl/ użytkownika qielbux napisz do niego to ci może sprowadzić te sosiki lub inne może ci się spodobają co ma ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Wybór najlepszego sosu

Postprzez Oui » 10 cze 2013, o 21:56

wlodizw napisał(a):Ja natomiast uważam MDI za dość mocny sos a VV jakoś mniej mnie "smyra". A skala Scovilla mówi jednak odwrotnie.

Mi MDI wypalało buzie a Blair's Ultra Death mimo, że niby 9 razy ostrzejszy od MDI jakoś wypala mniej. Może przez te goździki takie odczucie : d
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Poprzednia strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości