The Source 7,1kk SU

The Source 7,1kk SU

Postprzez Jacki » 4 paź 2012, o 21:51

Dzisiaj zjadłem.

Pierwsze wrażenie (otwierałem, to mam): strasznie gęsty. Wygląda jak Blair's 3AM, w którym odparowano wodę aby dobić do 7,1kk.
No i tu muszę nadmienić, że Blair's 3AM służył za rozgrzewkę.

The source ma podobnie jak 3 AM smak czekolady. W odróżnieniu od 3 AM pali 3x mocniej.

Dwie krople "źródła" sponiewierały język, usta, gardło jak żaden sos wcześniej. Na osłodę poszły lody śmietankowe. W życiu tak cudownych lodów nie jadłem. Nabieraliśmy po "łyżeczce" a one kończyły się w kilkadziesiąt sekund.

Super doświadczenie. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję, walcie śmiało.

PS> jak mi się uda wyrwać filmik to umieszczę, nagrane mam otwieranie pudełka, dozownik, konsumpcja
Avatar użytkownika
Jacki

NOWY
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 cze 2011, o 09:05
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: The Source 7,1kk SU

Postprzez Marcel » 6 paź 2012, o 17:42

Jacki napisał(a):Dzisiaj zjadłem.

Pierwsze wrażenie (otwierałem, to mam): strasznie gęsty. Wygląda jak Blair's 3AM, w którym odparowano wodę aby dobić do 7,1kk.
No i tu muszę nadmienić, że Blair's 3AM służył za rozgrzewkę.

The source ma podobnie jak 3 AM smak czekolady. W odróżnieniu od 3 AM pali 3x mocniej.

Dwie krople "źródła" sponiewierały język, usta, gardło jak żaden sos wcześniej. Na osłodę poszły lody śmietankowe. W życiu tak cudownych lodów nie jadłem. Nabieraliśmy po "łyżeczce" a one kończyły się w kilkadziesiąt sekund.

Super doświadczenie. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję, walcie śmiało.

PS> jak mi się uda wyrwać filmik to umieszczę, nagrane mam otwieranie pudełka, dozownik, konsumpcja


W takim razie czekamy na filmik
P.S Ile zapłaciłeś za ten sos?
Avatar użytkownika
Marcel

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 64
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:40
Papryki:

Re: The Source 7,1kk SU

Postprzez Jacki » 8 paź 2012, o 14:52

Znajomy dostał w prezencie, więc spotkaliśmy się by się delektować. Filmik jest na komórce jednego z gości, rzadko go widuję, ale postaram się wyrwać.
Avatar użytkownika
Jacki

NOWY
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 cze 2011, o 09:05
Papryki:

Re: The Source 7,1kk SU

Postprzez hanka » 11 paź 2012, o 11:35

mój były niemąż stwierdził, że jak mi się będzie chciał oświadczyć, to jeb... pierścionki, tylko the source wchodzi w gre 8-)
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości