nawóz BioBizz

Re: nawóz BioBizz

Postprzez mih000 » 22 mar 2018, o 06:21

kvag napisał(a):czy nawozem BioGrow można podlewać z psikacza? dokładniej chodzi mi o to, czy jak popryskam liście tym nawozem to nic im się nie stanie :D

Tak. Można.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: nawóz BioBizz

Postprzez piotrasta » 5 kwi 2018, o 13:09

Zastanawiam się nad dawkowaniem biobizz.
Chciałbym postępować zgodnie z zaleceniami producenta http://www.biobizz.com/learn/downloads/ (w załączniku biobizz outdor) ale cykl nawozowy tyczy się raczej innych roślin.
Obrazek

Kiedy zacząć podawać biobloom i top max (dawki według tego co pisze na stronie)? Według mnie dopiero jak już uznamy (ja i papryka) że już czas na kwitnienie a nie od 2 tygodnia życia papryki ale mogę się mylić.
Nawóz lać do każdego podlewania czy raz na tydzień?
Avatar użytkownika
piotrasta

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 88
Images: 0
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 19:50
Papryki:

Re: nawóz BioBizz

Postprzez 4ndrew » 5 kwi 2018, o 19:16

Teraz maja wzrost wegetatywny wiec glownie azotu im trzeba , ale to musisz skorelowac z ilością światła i dostępnym miejscem.

Jak parapetowy start to jak zapowiadają sloneczko długo w ciagu dnia i kilka dni i masz dobra wystawe to lejesz nawozem i to zrobi robote, jak pochmurno caly czas - nawoz nie pomoze zbytnio.

Kwestia kwitnienia to zależy od odmiany ile potrzebuje czasu żeby dojrzeć. (mozesz obrywac paki i czekac aż będzie duża roślina i dopiero pozwolić kwitnąć i topamaxa i bio blooma wtedy i roslina wtedy zawiaze i utrzyma wiecej owocow ).

Jak masz czas sie zajac to śledż pogode i dawaj nawozy gdy najwiecej słońca.
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Poprzednia strona

Powrót do Nawozy i stymulatory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości