Manekin

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Manekin

Postprzez solymr » 21 sie 2017, o 10:50

Wczoraj wybrałem się z rodziną na naleśniki do Manekina, nie jestem częstym gościem, bo to była moja druga wizyta, ale tym razem zaspokoili moje zapotrzebowanie na kapsaicynę serwując naleśnika z salami, mozzarellą i co ciekawe świeżym jalapeno, do tego sos jalapeno. Kelner ostrzegał, że jest to bardzo ostre danie. Jak na takie miejsce jestem bardzo zadowolony z tej potrawy. Jalapeno cudownie chrupało między zębami, mozzarella ciągnęła się jak nylon a wszystko polane sosem zwiększało doznania. Osobiście skosztowałbym to w połączeniu z sosem na bazie habanero lub morugi.
<chili>
A jak się właśnie przekonałem, to tylko w Poznaniu na Mickiewicza taką kompozycję serwują, nie we wszystkich lokalach jalapeno jest dostępne pod tą postacią i tylko tutaj jest z mozzarellą.
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Manekin

Postprzez plazgut » 28 wrz 2017, o 05:33

W Manekinie byłem w Poznaniu i w Toruniu. Niestety dla Torunia, ale Poznań bije na głowę toruński oddział pod względem czystości, wystroju, obsługi i co najważniejsze - jedzenia. Polecam lokal i muszę się wybrać na ostrzejszego nalesnika :)
Avatar użytkownika
plazgut

NOWY
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 03:33
Lokalizacja: Sulechów k. Zielonej Góry
Papryki:


Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron