Coś na kaca.

Czy trzeba coś więcej tłumaczyć ;)

Coś na kaca.

Postprzez wolek68 » 31 sie 2013, o 13:09

Polecan na kacura,100ml. wódki z wodą po kiszonych ogórach do tego koperek świeży skrojony i parasolka z kopru.
Kiedyś tak podali z rana na weselu i rewelka!
Dzisiaj miałem to coś po wczorajszym ale czystej nie miałem więc z whisky to zrobiłem,dziwny smak wyszedł.
foto 151.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Coś na kaca.

Postprzez czlapik » 31 sie 2013, o 19:37

woda po ogórach jest rewelacyjna, oprócz tego stosuję długi sen, duże picie wody, cytrynę całą amciu amciu :mrgreen: , izotonik z miodu, cytryny i soli, jajecznice oraz zimne piwo :mrgreen: ogólnie jak się przedobrzy to i te sposoby nie pomogą

niektórzy łykają witaminki przed spaniem i również jest dobrze :-P
Avatar użytkownika
czlapik

ROZGADANY
 
Posty: 292
Images: 127
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 15:18
Lokalizacja: Szczecin
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez Psyhe » 31 sie 2013, o 19:38

czlapik napisał(a):niektórzy łykają witaminki przed spaniem i również jest dobrze :-P


Jak jestem w domu i mam mieć kaca rano :) to przed spaniem jem coś konkretnego i rano nic mi (prawie) niema :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez sic » 31 sie 2013, o 19:44

hahaha prawie jak drink z palemką :)

ja na kaca polecam kefirek + jajecznica albo omlet, grunt żeby jaja, kaca służą :) a i tak najlepiej na kaca robi wysiłek fizyczny, najlepiej wskoczyć do basenu i popływać!

soczek spod ogórków też jest zeje-bisty uwielbiam i nie tylko na kaca !!!
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez MPED » 31 sie 2013, o 19:47

Według mnie i z własnej autopsji jesli wale czysta z jakas popita typu sok jabkowy albo jakis wisniowy... kaca mam zawsze ale jesli zamieniam to na cos ma duzo witaminy CCCCCCCCCC jakis pozadny orginalny sok albo cos co ma wyje... duze ilosci CUKRUUUUUUUU typu ORGINALNA COLA niemam nigdy syndromu nastepnego dnia. A niema go tez bo jak francuski piesek :D Łycha z Cola duzo cukru ... Campirinia duzo witaminy C LIMONKA ... i w innych drinach tez sie znajduje jedno albo drugie albo 2 alementy. A na kaca najlepsze powietrze z materaca he he he :lol: A tak poważnie Wodac po ogorach kiszonych , jajecznica i swieże ogory szklarniowe sa dobre... maja dużo w sobie wody i jakies tam odzywcze czy jak by to nazwac skladniki, mnie stawiaja na nogi po ERORze z dnia powszedniego
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez Seblite88 » 31 sie 2013, o 20:00

Ach te kace kacory obrzydliwe :) Mi najbardziej pomaga sok pomidorowy najlepiej z chilli ale sam też daje rade i do picia caly dzień jakieś oshee czy coś w podobie , a macie jakieś sposoby na wkurzającą wątrobe ? bo ostatnio nie moge sobie z tym rady dać ale tak to jest jak się pizga piwka w dużej ilości i tłusto żre :(
Avatar użytkownika
Seblite88

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 149
Images: 117
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 17:51
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez MPED » 31 sie 2013, o 20:04

mniej tlustego zrec od tego watroba siada. I jakis WATROBIX CHEPATIL zapewnie asekuracyjnie jesc,,, oszczedzaj watrubsko masz tylko jedno co innego Nera jest zawsze 2 ale z 1dna zostaja CI dializy wtedy.
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez sic » 31 sie 2013, o 20:11

nie żryj za tłusto to raz ( zwierzęcego tłuszczu ), nie pij za dużo to dwa, a trzy to soczek ze świeżego grejfruta przed spaniem, stary sposób domowy i na dolegliwości wątrobowe i woreczka żółciowego....

ale to powinno być w innym wątku tak swoją drogą ;)
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez pikko » 31 sie 2013, o 20:16

ja po chlaniu zawsze pije dużo wody (1,5l mi schodzi w 1 h :D) i staram się pojeść porządnie, i tak po 2 h nie czuje już, że coś piłem wczoraj :P
Avatar użytkownika
pikko

ROZGADANY
 
Posty: 268
Images: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 15:03
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Coś na kaca.

Postprzez wolek68 » 31 sie 2013, o 23:12

Racja z wodą,akohol wysusza totalnie organizm.Po chlaniu zawsze co najmniej 3 szkalnki wody wypijam i butle wody obok łóżka zawsze mam z dodatkiem cytryny.Ale wczoraj była nie kontrolowana bania więc wody niebyło i rano było się ratować co było w lodówie :D
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Następna strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron