DOS TACOS

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: DOS TACOS

Postprzez mario_ » 6 gru 2011, o 18:33

A to zmylił mnie filmik, na którym barman miesza drinki (płonące). Tak to przynajmniej wyglądało.
Tak czy inaczej to świetny lokal bez śmiesznego tworzenia klimatu Meksyku a'la obsługa w sombrero :lol:
Avatar użytkownika
mario_

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2011, o 18:14
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: DOS TACOS

Postprzez Kwax » 6 gru 2011, o 20:48

Włodi oni nie organizowali żadnego wesela w sobotę :) To organizowała chińska/wietnamska knajpa, która jest obok [wesele było wietnamskie, a knajpa jakaś azjatycka].
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez wlodizw » 6 gru 2011, o 21:24

Kwax nie szalej, wkleję Ci cytat od juniora...
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: DOS TACOS

Postprzez wlodizw » 6 gru 2011, o 21:36

Dos Tacos - Mexican Grill
Informujemy, że dziś Dos Tacos jest czynne wyjątkowo do godz 18. Organizujemy u nas w lokalu wesele ;)
sobota 3.12.2011r. juniorohw napisał :)
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: DOS TACOS

Postprzez Kwax » 6 gru 2011, o 22:51

Byłeś tam, więc wiesz jak to wygląda, całe piętro to tak na prawdę jeden wielki lokal. I byłem tam akurat po 16, jak było już prawie wesele - nawet państwo młodzi już byli.
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez wlodizw » 6 gru 2011, o 23:11

Kwax napisał(a):Włodi oni nie organizowali żadnego wesela...


Kwax napisał(a):... I byłem tam akurat po 16, jak było już prawie wesele - nawet państwo młodzi już byli.


No i gdzie tu logika???
Ja się pytam.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: DOS TACOS

Postprzez Kwax » 6 gru 2011, o 23:14

Kwax napisał(a):Włodi oni nie organizowali żadnego wesela w sobotę :) To organizowała chińska/wietnamska knajpa, która jest obok [wesele było wietnamskie, a knajpa jakaś azjatycka].


Kwax napisał(a): całe piętro to tak na prawdę jeden wielki lokal


Tutaj jest logika.
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez wlodizw » 6 gru 2011, o 23:19

juniorohw napisał na fejsie: "Informujemy, że dziś Dos Tacos jest czynne wyjątkowo do godz 18. Organizujemy u nas w lokalu wesele ;)"
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: DOS TACOS

Postprzez Kwax » 6 gru 2011, o 23:22

To napisz na fejsie czy oni organizowali w swojej knajpie te wesele czy na piętrze było.
Co do logiki, sądzisz, że gdyby organizowali wesele to by mieli czynne w ogóle? Wesele w takim miejscu nie robi się na 5 osób. Na logikę wyobrażasz sobie wietnamczyków robiących wesele w meksykańskiej knajpie?
A no koniec, kur... włodi, byłem tam, widziałem cały katering, widziałem stoliki wszędzie ustawione na wesele i widziałem wietnamców którzy brali ślub, więc nie wiem czemu się upierasz że Dos Tacos organizowało u siebie wesele?
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: DOS TACOS

Postprzez Charoshi » 12 gru 2011, o 11:03

Ja również zawitałem tam ostatnio w sobotę z dwoma kumplami (nie chiliheadami).

Obsługa baaardzo przyjazna i pomocna, a po powołaniu się na forum, to w ogóle królewskie traktowanie:)

W czasie oczekiwania na potrawę dostaliśmy miseczkę pysznych, robionych na miejscy chyba, nachosów z salsą (łagodna, ale bardzo smaczna). W dodatku jak wszamaliśmy nachosy, to dostaliśmy dokładkę:).

Zamówiliśmy ma początku, nie pamiętam jak to się nazywało, ale była to tortilla z pieczarkami i serem (dobre jak nie wiem co) i oczywiście kilka sals. I naturalnie poprosiliśmy o najostrzejszą salsę. Miła pani jadłopodawczyni poinformowała nas i ostrzegła, że to jest bardzo ostre, bo robione ze świeżej hanbanerki i trzeba z tym uważać. I czuć było w smaku i zapachu habanero i w ogóle megasmaczna. Co do ostrości, to nawet się nie spociłem (tak na oko z 10 tysi SHU). Koledzy niechiliheadzi też bez problemu ją wcinali (a nie żałowali sobie jej). Ta salsa skończyła się w pierwszej kolejności:). Salsa chipotle też pyszna, ale zaledwie lekko pikantna. Generalnie widać i czuć, że robią to wszystko na miejscu ze świeżych składników. Później zamówiliśmy następne danie, wieprzowinę marynowaną w jakimś czymś (roślina jakaś, nie pamiętam nazwy) w tortilli kukurydzianej i z limonką. Też dobra rzecz, ale to pierwsze z pieczarami bardziej nam podeszło. Tutaj ta kukurydziana tortilla dodawała takiego specyficznego zapachu i smaku. I chyba troszkę za dużo w tym natki pietruszki było, czy innego zielonego czegoś. Ale i tak niezłe.

Widać też, że lokal prowadzony jest z pasją, co przejawia się też znajomością tematu. Profeska.

Generalnie jestem bardzo zadowolony i pewno nie raz tam jeszcze zawitam.
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości