Taco Bar Warszawa

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Taco Bar Warszawa

Postprzez a.marcin » 25 lip 2018, o 15:58

Cześć,

Chciałem Wam przedstawić moje nowe a zarazem stare odkrycie ;), stare bo kiedyś byli na Gocławiu ale zamknęli lokal w ubiegłym roku i nie zdążyłem się nacieszyć - teraz otworzyli się na nowo na ul. Giełdowej 4A.

Jedzonko przepyszne, świeże produkty, kuchnia w całości otwarta więc można podglądać Mistrza, a co do "słodkości" <chili> to znajdzie się coś dla początkujących po przez nieco mocniejsze sosy na bazie habanero po coś dla koneserów na bazie Trinidad Scorpion, jolokia i habanero - wszystko robione, kiszone, marynowane przez szefa, żadnej ściemy - oczywiście jak będzie dalej to się okaże bo bar działa dopiero niecałe dwa miesiące.

Ceny jak to ceny, dla jednych drogo a dla innych OK natomiast porcje spore :) no i super obsługa

EDIT: Dodali teraz promo tj zestawy lunch z napojem za 23 zł - co dziennie coś innego, na FB odświeżają info.

Obrazek


Pozdr
Marcin
Ostatnio edytowano 1 sie 2018, o 15:23 przez a.marcin, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
a.marcin

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 14:01
Lokalizacja: Wa-Wa
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Taco Bar Warszawa

Postprzez wolek68 » 26 lip 2018, o 06:57

Cenowo spoko,bo w "Dos Tacos" to już ponad 30zł. za danie.
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:


Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron