Wytwórnia pizzy - Lublin

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez Psyhe » 14 paź 2013, o 15:42

Jako że pani nie odpisała mi na PW to napiszę tutaj

NIKT nie dostał bana ! poprosiłem tylko żeby wyjaśnić o co chodzi z multikontami które są u nas zabronione
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez kostekdolata » 14 paź 2013, o 16:23

Moje konto jest prywatne tamtym kontem zarządza kierownictwo jedyny wspólny mianownik to komputer i sieć wifi w pracy. A co chodzi o bana sugerował go wlodizw ale to już nie ważne.

Po dyskusji na temat konsekwencji pizzy z ukrytymi niespodziankami kierownictwo poinformowało mnie iż dowiedzą się jak to wygląda od strony zdrowotnej zasięgając informacji w sanepidzie i jak tylko je zdobędą poinformują i klientów pizzerii o ryzyku bądź jego braku jak i forumowiczów.
Choć jak już wcześniej pisałem każdy z klientów jest informowany już teraz przy zamawianiu o tym jak ostra jest papryka.
Nie chcemy żeby nasza pizzeria była źródłem zagrożenia dla klientów wręcz przeciwnie od dłuższego czasu chcemy zapewnić amatorom ostrzejszego jedzenia możliwość zamówienia w pizzerii rzeczy, które spełnią ich wymagania. głównymi zamawiającymi nową pizzę i nową paprykę w naszej ofercie są głównie osoby jedzące ostre pizze które od dłuższego czasu zamawiają u nas nagą jolokię w proszku jak i w całości dlatego też wychodzimy na przeciw potrzebom naszego rynku i oferujemy im coś mocniejszego.<chili>

Mam nadzieję iż inicjatywy kierownictwa pizzerii będą raczej mile widziane w gronie forumowiczów. Wszyscy chcemy żeby osoby jadające pikantne potrawy mieli możliwość próbowania nowych mocniejszych rzeczy. :) pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
kostekdolata

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 14:07
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez Psyhe » 14 paź 2013, o 16:36

No i spoko ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez hanka » 16 paź 2013, o 18:03

WytwórniaPizzy napisał(a):Tak. Efekt przerażający. Każdy jest podczas zamówienia informowany o tym. Wiele osób rezygnuje jak pracownik mówi, że jest niezjadliwa :)

a dziwisz się? kupiłabyś coś co sprzedawca nazywa "niezjadliwym"? :roll:
napiszcie skalę SHU z porównaniem do SHU sosu tabasco, który wszyscy znają.


ps: a wlodziwem się nie przejmujcie, on często cierpi na nagły ostry ból dupy ;)
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez Psyhe » 16 paź 2013, o 18:05

hanka napisał(a):ps: a wlodziwem się nie przejmujcie, on często cierpi na nagły ostry ból dupy ;)


:lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez wlodizw » 16 paź 2013, o 18:52

hanka, ale ja zawsze jak widzę bzdury na temat chili pisane mam misję aby walczyć o poprawność zamieszczanych informacji. Ty przeczytasz i olejesz.
Kultywujemy ostre jedzenie i staramy się aby informacje były poprawne. Nie raz już wspólnymi siłami zgasiliśmy laika wszechwiedzącego. Konta na yt "geniuszy" były zamykane, książki takich "inteligentów" jak pan Przemysław M. były obśmiewane, a do wydawnictwa pisane maile z wyszczególnieniem nieprawidłowości.
O prawdę na temat ostrych papryk trzeba dbać a ludzi uświadamiać! Tyle. :)
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez kostekdolata » 17 paź 2013, o 20:16

wlodizw napisał(a):hanka, ale ja zawsze jak widzę bzdury na temat chili pisane mam misję aby walczyć o poprawność zamieszczanych informacji. Ty przeczytasz i olejesz.
Kultywujemy ostre jedzenie i staramy się aby informacje były poprawne. Nie raz już wspólnymi siłami zgasiliśmy laika wszechwiedzącego. Konta na yt "geniuszy" były zamykane, książki takich "inteligentów" jak pan Przemysław M. były obśmiewane, a do wydawnictwa pisane maile z wyszczególnieniem nieprawidłowości.
O prawdę na temat ostrych papryk trzeba dbać a ludzi uświadamiać! Tyle. :)



tak tylko można to robić w sposób nie uwłaczający innym skoro już chcesz uświadamiać. A pisałem już, że jeżeli tak wciągnęła Cię (wlodizw) misja naprawy świadomości społeczeństwa i "laików wszechwiedzących" na temat ostrych papryk nie gnój ich tylko tych którzy te informacje dostarczają. Jak ktokolwiek ma być poprawnie świadomy skoro skala SHU podana na ogólnodostępnej wikipedii jest wg Ciebie błędna?

Chilli w tej skali jest dużo niżej niż TS (Trinidad Scorpion) i w pizzerii nikt nie pisał że jest inaczej. Zasięgnęliśmy wszyscy tych informacji z ogólnie dostępnego źródła, jeżeli są one złe to źródło trzeba poprawić a nie ganić tych którzy szukają informacji.

Teraz wiemy, że w innych miejscach te informacje się znajdują i szukamy dalej żeby poprawiać swoje błędy.

Hanka - kolega z wytwórni źle napisał - pracownicy informują że papryka nie jest "niezjadliwa" lecz że bardzo ale to bardzo ostra ew że jest mega ostra. Co chodzi o skalę SHU już kilka razy pisaliśmy to na naszym FB i na stronie o niej więc każdy kto się zainteresuje może sobie sprawdzić.

TS cieszy się popularnością u naszych klientów wielu zaczęło zamawiać głównie ze względu na to iż mamy ją w ofercie i są zadowoleni i mamy nadzieję iż nadal tak pozostanie.

W niedalekiej przyszłości jeśli się uda zaopatrzymy się w pozostałe papryki o mocniejszych możliwościach po to by nasi klienci mieli możliwość spróbowania swoich sił z najostrzejszymi paprykami świata. Po za tym każdy z nas chciałby mieć te możliwość kiedyś powiedzieć, że miał sposobność i wykorzystał ją jedząc najostrzejsze papryki z całego świata i my w naszej pizzerii chcemy do tego dążyć i umożliwić to chętnym.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
kostekdolata

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 14:07
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez MM.MM » 28 paź 2013, o 17:26

Tak się składa że papryczki macie z mojej uprawy :D

Jest to dla sprostowania TRINIDAD SCORPION MORUGA RED a nie BUTCH T :?

Nie widzę sensu wkładania do pizzy jakiejkolwiek ostrzejszej papryki jak 99,9% zamawiających zwróci np. Dorset Nagę szybciej niż ją zje :) <chili> <chili> haha
Avatar użytkownika
MM.MM

ROZGADANY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 sie 2011, o 03:39
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez WytwórniaPizzy » 20 wrz 2014, o 19:49

Dzień dobry :)

Przepraszam za odmrażanie starego posta, ale dla miłośników ostrych papryk oraz pizzy w Lublinie będzie to wiadomość dość cenna.

Dostępne są naturalne z polskiej hodowli papryczki: Trinidad Butch T, Trinidad Scorpion Moruga :)

Do pizzy lub oddzielnie.

Pozdrowienia :)
Avatar użytkownika
WytwórniaPizzy

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 11:52
Lokalizacja: Lublin, Poland
Papryki: Naga Jolokia, Trinidad Scorpion Butch T, Trinidad Scorpion Moruga

Re: Wytwórnia pizzy - Lublin

Postprzez xlukaszox » 21 wrz 2014, o 22:37

WytwórniaPizzy napisał(a):Dzień dobry :)

Przepraszam za odmrażanie starego posta, ale dla miłośników ostrych papryk oraz pizzy w Lublinie będzie to wiadomość dość cenna.

Dostępne są naturalne z polskiej hodowli papryczki: Trinidad Butch T, Trinidad Scorpion Moruga :)

Do pizzy lub oddzielnie.

Pozdrowienia :)


Doradziłbym celować za coś mniej ostrego i dobrego w smaku ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Poprzednia strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron