The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Postprzez kajtek » 24 lip 2013, o 15:07

Dokładnie. Jalapenos jest na rynku a Mexican na szewskiej.
Avatar użytkownika
kajtek

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 12:30
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Postprzez wlodizw » 24 lip 2013, o 16:28

kajtek napisał(a):Dokładnie. Jalapenos jest na rynku a Mexican na szewskiej.

A jak dla mnie coś co podbija pod szamę z meksyku... i jedno i drugie...
W Mexican spędziłem kilka godzin w sumie i niczym konkretnym mnie nie urzekło. Jedyny "+" margarita 2L i zawieszenie na suficie ale smakowo NIC. Jak ktoś chce coś naprawdę typowo mehiko to jednak polecam do konkurencji ale w tym poście nie będę reklamował.

Stali bywalcy wiedzą o jakim lokalu mówię i jaki jest najlepszy :P
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Postprzez dpiast » 25 lip 2013, o 13:31

OK, a kto był w tym Jalapenos i może coś polecić z ich menu?
Avatar użytkownika
dpiast

NOWY
 
Posty: 48
Images: 6
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Postprzez kajtek » 28 lip 2013, o 20:19

Byłem dzisiaj z kumplami. Zamówiłem qesadilas z duszoną wieprzowiną i sosem z habanero. Kumpel zamówił tortias z tym samym. Było pyszne i odpowiednio ostre. Zapłaciłem 14.90.
Avatar użytkownika
kajtek

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 12:30
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: The Mexican - grill bar "Jalapenos" - sieć knajp

Postprzez gujen » 28 paź 2013, o 09:11

bylem w wro w zeszly weekend i tak sie jakos trafilo ze wyladowalismy ze znajomymi w knajpie "Mexican". Ja jako wielki entuzjasta ostrego przy wyborze rozpoczolem "wywiad" z kelnerem ktory niestety nieprzyniosl zadnych owocow. okazalo sie ze z ostrych moga mi podac sos tabasco lub jalapeno(no moze te swieze z krzaka potrafia przypalic lecz marynowane raczej ostroscia niepowalaja) a na pytanie czy maja moze cos conajmiej na poziomie habanero to zrobil wielkie :shock:

Na ilosc osob w lokalu(prawie pelny) musze przyznac ze nieczekalismy jakos straasznie dlugo ja zamowilem jakas poledwice zawijana w tortilli polana sosami, wlasine ze wzgledu na te sosy, ale przedtym sprobowalem hot wings ktore byly pardzo smaczne, marynowane zapewnie, bez panierki, byly ekstra. dalej zaczyna sie zal i bol dupy.

Moje guacamole chyba niewidzialo na oczy awokado, moze jedno na gar 30 litrowy, zato calkiem zamocno czuc bylo cebule i chyba ogorek? no odczegos bylo zielone bo od awokado napewno nie :D a ten drugi jak syndi napisal wczesniej, bardziej pomidorowy niz paprykowy, i dokladnie z pomidorow z puszki...

Wiec generalnie knajpa bardzo ladnie wystrojona, maja jakies swoje atrakcje typu kapela czy jakies biegajace zorro :> z deserami(dlamnie zadna atrakcja ale innym klientom podobalo sie) zamowione potrwawy byly calkiem dobre(skrzydelka bomba a to co dostalem nawet spoko) ale tych sosow nieprzeboleje, wiem ze niemozna duzo oczekiwac ale widzac ilosc osob w srodku mysalem ze przy takim obrocie sa w stanie zainwestowac w jakosc a nie ze guacamole podobne jest tylko z nazwy w menu i kolorze... jako knajpa - <thumright> jako meksykansa restauracja <thumbdown>
Avatar użytkownika
gujen

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 11
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 13:14
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron