Masala buddha bar Toruń aka modry fartuch

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Masala buddha bar Toruń aka modry fartuch

Postprzez hqpl » 23 kwi 2013, o 08:16

Witajcie,
jest to mój pierwszy post i właśnie w taki sposób postanowiłem się z wami przywitać:

W Toruniu znajdują się co najmniej dwa miejsca, gdzie można dostać indyjskie jedzenie. Raz wybrałem się z moją lubą z groupona do restauracji na Rynku Nowomiejskim "Masala Buddha Bar aka modry fartuch". Sama restauracja to dziwne połączenie kuchni staropolskiej jak i kuchni azjatyckiej. Zarówno wystrój jak i menu nie pasują do siebie. Ceny nie powalają. Obsługa dość miła. Wiele pozycji w menu oznaczone kilkoma czerwonymi papryczkami i przy zamówieniu któregoś z ostrych dań obsługa ostrzega, że jest ono bardzo ostre. Jako chiliowy amator nie jadłem nigdy nic mocno ostrego, co najwyżej jakiś chiński kurczak na ostro :lol: . W Masali kurczak z ryżem który zamówiłem był tak ostry, że zjedzenie całej porcji kosztowało mnie sporo łez i potu <chili> . Tego przyjemnego piekiełka w gardle nie udało mi się zabić ani zamówioną herbatką, ani całym kuflem piwa. Jakbym wcześniej poznał forum Chilihead i jego magiczne sztuczki to bym przyszedł z co najmniej dwoma kartonami mleka tłustego ;) Ogólnie było to najostrzejsze jedzenie jakie do tej pory jadłem, ale podejrzewam, że dla was, stałych bywalców forum...

Jeszcze raz witam wszystkich :)
Avatar użytkownika
hqpl

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 14:28
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron