Hacienda Pancho Villa

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Hacienda Pancho Villa

Postprzez gagarin » 16 lut 2013, o 14:56

Knajpa znajduje sie na starowce w Toruniu



Przybytek ten działa gdzieś od września 2012..
Miałem przyjemnosc dwa razy odwiedzic ta restauracje i nie pozostaje mi nic innego jak tylko ja polecic..
Zamówilem enchiladas (23zl) i plonacy fajitas (29zl).. porcje duze - plonacy fajitas ledwo w siebie wcisnalem, ladnie podane, mila obsluga i co najwazniejsze smacznie.. widac, ze wszystko sami robia, lacznie z tortillami i nachosami..
oferuja 3 stopnie ostrosci - lagodny, sredni i ostry.. dla mnie opcja ostra była w sam raz, ale dla chiliheadowych freakow moglobyc za lagodnie.. do kazdego dania podja dwie salsy - pomidorowa i jakas z chili - srednio ostra, oraz smietane i sos czosnkowy..
wystroj rowniez przyjemny, nieprzecietny, posilek umila latynoska muzyka..

Obrazek

jedynym minusem wydaje sie byc bar z tapas.. za pierwszym razem potrawy wygladaly dosc mizernie.. poza tym nie oferowali nic ciekawego.. jakies marynowane papryki, grzyby.. w kazdym razie nie to czego bym sie spodziewal, albo na co mialbym ochote..
za drugim razem w ogole barek byl pusty..

gdyby nie to bylby max.. a tak to niech bedzie 9/10 ;)
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości