burrito bufet, krk

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

burrito bufet, krk

Postprzez hanka » 10 gru 2012, o 13:02

kiedyś, dawno temu, w złotych czasach tego lokalu obgadywani byli szeroko na forum-którego-nazwy-się-tu-nie-podaje ;)

jedzenie nadal jest dobre, tylko ostrość licha
https://www.facebook.com/BurritoBuffet

spamujcie, może ogarną, że warto robić dla nas żarcie.
https://www.facebook.com/BurritoBuffet/ ... ment_reply

;)
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: burrito bufet, krk

Postprzez gujen » 26 lut 2013, o 20:14

bylem, pojadlem, polecam. poprosilem bardzo ostre niestety z papryk dodaja tylko jalapenio(marynowane, sporo :>), ostry byl tu sos ktorego nazwy nie pamietam aczkolwiek "czajnisowy". troche popalil ale szalu niema lecz napewno ostrzej niz random "ostry kebeb" i to znacznie. btw to bylo burrito z kurczakiem za 14 zl(jak juz pisalem pojadlem) menu :http://www.burritobuffet.com.pl/szef_poleca.html
Avatar użytkownika
gujen

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 11
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 13:14
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez patrykwn » 6 lis 2013, o 19:31

Jak pisałem w poprzednim poście (gdzie on się podział?), byłem, kupiłem, zjadłem. Też wziąłem burrito z kurczakiem, ze średnim sosem - i tu się zawiodłem. Zero ostrości, jakby to czosnkowy był, a nie średni. Swego czasu jak wziąłem ostry w jednym z lokali, to zjeść nie mogłem, stad asekuracyjnie wziąłem średni. Widać u nich średni jest dosyć słaby.

Tak poza tym, mają marynowane habanero i "sos dynamit", jak sami go nawali z jalapeno.

Swoją drogą, trochę przesadzacie z tym strachem przed reklamami i usuwaniem postów..
Avatar użytkownika
patrykwn

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 91
Images: 0
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez Mr. Ed » 6 lis 2013, o 20:04

Reklamiarze są zmorą tego forum (i chyba wszystkich innych!). Taki rejestruje się i natychmiast wkleja kilka postów typu "super przepis, muszę go dzisiaj wypróbować" albo "ja polecam film xxx, chociaż trudny w odbiorze", znika na miesiąc a potem edytuje swoje posty wklejając reklamy. Nic dziwnego, że stali bywalcy mają alergię na spam, który poważnie pogarsza stosunek sygnał/szum w dyskusjach...
.

Wysłane z mojego starego peceta z użyciem palców.

Growbox na białych LED-ach | Growlog 2014 | Growlog 2015 | Growlog 2016 | Growlog 2017
Avatar użytkownika
Mr. Ed

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1024
Images: 380
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 10:47
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 55
Papryki: 2 kilo suszu z ubiegłych sezonów

Re: burrito bufet, krk

Postprzez hanka » 6 lis 2013, o 20:51

patrykwn napisał(a): "sos dynamit", jak sami go nawali z jalapeno.

kiedyś był z czerwonych habanero.
gdzie się podziały tamte czasy jak można było u nich poprosić o wkrojenie świeżej? :(

byłeś na szlaku czy przy krokusie?
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez patrykwn » 6 lis 2013, o 23:12

Habanero mieli tylko marynowane w sloiczkach.

To jest wiecej niz jeden lokal? Bylem w tym na Warszawskiej, niedaleko Politechniki.

Dam im jeszcze jedna szanse, tym razem wezme ostry.

Widze, ze tez jestes z Krakowa, znasz moze jeszcze cos wartego uwagi? Moze jakis sklep gdzie mozna dostac owoce/nasiona? Myslalem nad tym, zeby sie wybrac na gielde kwiatowa, ale oni tam do 9 siedza, a ja o tej godzinie zaczynam rozwazac wstanie z lozka..

Troche meczace te ograniczenia z godzinna przerwa miedzy postami.. Nie boicie sie, ze poza reklamami moze to odstraszyc tez potencjalnych uzytkownikow? Moje dwa posty magicznie przepadły, z zablokowana polowa forum uzbieranie dwudziestki potrwa miesiac.
Avatar użytkownika
patrykwn

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 91
Images: 0
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez Psyhe » 7 lis 2013, o 00:30

Oj tam magicznie ;) po prostu je skasowałem, mój błąd :roll:

P.s jak napisałeś w ciągu dwóch dni 4 posty to spokojnie się wyrobisz w krócej niż miesiąc ;)

Dobra ! koniec offtopu
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez hanka » 7 lis 2013, o 00:32

patrykwn napisał(a):To jest wiecej niz jeden lokal? Bylem w tym na Warszawskiej, niedaleko Politechniki.

jest, na bora komorowskiego, na parkingu między capgemini, a obi. ale nie byłam tam więc nie wiem jak się sprawy mają.

Widze, ze tez jestes z Krakowa, znasz moze jeszcze cos wartego uwagi?

indus tandoori na sławkowskiej, moja krakowska miłość 8-)
tyle, ze tam jest dość drogo, jak na moje możliwości, bo trzeba z 5dych na łebka na kolację z czymś do picia liczyć.
ale jak powiesz, że ma być jak dla hindusa i ma ci kucharz doprawić tak jak dla swojej rodziny to się nie zawiedziesz i srogo usmarkasz, zapewniam ;)

gdzie mozna dostac owoce/nasiona? Myslalem nad tym, zeby sie wybrac na gielde kwiatowa, ale oni tam do 9 siedza, a ja o tej godzinie zaczynam rozwazac wstanie z lozka..
a skąd taki kretyński pomysł z giełdą kwiatową? :?
po nasiona się zgłoś do kogoś na forum, jak chcesz to mam nadmiar świeżych habanero od sierry, możemy się dogadać.
nie dam rady tego przerobić, a w zamrażarce mam swoje zeszłoroczne bajery jeszcze.

Troche meczace te ograniczenia z godzinna przerwa miedzy postami.. Nie boicie sie, ze poza reklamami moze to odstraszyc tez potencjalnych uzytkownikow? Moje dwa posty magicznie przepadły, z zablokowana polowa forum uzbieranie dwudziestki potrwa miesiac.
soróweczka, mieliśmy tyle spamu, że musieliśmy zrobić ostry odsiew. jak coś chcesz się dowiedzieć na szybko na przyszłość, to pisz na SB. tam nie ma ograniczeń.
a czy może odstraszyć? jasne, że może i o to nam chodziło. :mrgreen:
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez gujen » 7 lis 2013, o 00:57

ostatnio jak bylem, pare miesiecy temu, przy polibudzie, zauwazylem zamine kucharza i niestety burrito srednio mi smakowalo, z ostroscia tez krucho chodz prosilem o najmocniejsze jakie sie da. z tego co pamietam najgorsza rzecza dlamnie to byl smak fasoli jas w pascie z fasoli czerwonej. bardzo jej nielubie a wczesniej jej niebylo. niebylo tez ryzu z kurkuma wiecej grzechow niepamietam amen
Avatar użytkownika
gujen

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 11
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 13:14
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Re: burrito bufet, krk

Postprzez hanka » 7 lis 2013, o 09:34

tą rozciapaną fasolkę pamiętam z przed 5lat, także zawsze była.
ryż mnie za to drażnił.


aż się chyba dzisiaj przejdę na obczajkę.
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Następna strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron