Spoco Loco

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: Spoco Loco

Postprzez DominBB » 29 lip 2017, o 22:03

Znajomy podrzucił mi sos '(już zastygniety) numer 7 który dodaj do dania. Szczerze mówiąc zderzył się że ściana po "zjedzeniu" kawałka wielkosci główki od zapałki, albo i połowy. Jedna oko w górę drugie w dół... Ostre, ale to już jak to że znajomym mówimy smak bólu.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
DominBB

NOWY
 
Posty: 37
Images: 39
Dołączył(a): 17 lip 2017, o 11:28
Papryki: od 0 do palenia ;)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Spoco Loco

Postprzez CATALAYA » 30 lip 2017, o 09:03

Mojemu szwagrowi wyzwanie rzucił jego brat, który zjadł burito z szarpaną wołowiną i sosem nr 6. Szwagier namówił mnie abyśmy razem podjęli rękawicę i od razu poszli w 7. Na miejscu okazało się, że jakiś umyślny zbił butelkę z 7 więcej zamówiliśmy analogiczne burito z podwójną 6. Po wszystkim stałem pod najbliższym spożywczym zgięty jak ćpun i łapczywie popijałem mlekiem dziękując w duchu wszystkim świętym za to że butelka z sosem 7 się potłukła przed moim przyjazdem :lol:
Avatar użytkownika
CATALAYA

CHILIHEAD
 
Posty: 708
Images: 180
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 18:19
Lokalizacja: Jabłonna k. Legionowa
Pochwały: 11
Papryki: Nowy sezon to nowe wyzwania

Re: Spoco Loco

Postprzez wyrzyk » 3 paź 2017, o 17:18

Zgłębiając trochę tematykę lokalu i jego fenomenu sos nr 7 to zwykły ekstrakt Mad Dog'a, żaden tam ich autorski sos czy coś. Więc za to mają u mnie już olbrzymi minus. Nie wiem czy mogę wrzucić link do chłopaków z "wyzwań ostrości" ? ... zaryzykuje jeśli moderator stwierdzi że to jakaś reklama to proszę o usunięcie

https://www.youtube.com/watch?v=gIUtwzxsE0o
Avatar użytkownika
wyrzyk

NOWY
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 18:47
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Spoco Loco

Postprzez Elmo » 3 paź 2017, o 17:40

Wszyscy zachwalali więc i ja skorzystałem z usług tego lokalu. Szczerze mówiąc jedzenie przeciętne żeby nie powiedzieć g...wniane. Sos 7 i jego ostrość d..py nie urywa. Moim skromnym zdaniem lepiej można zrobić ulubione żarcie i dodać sos który swego czasu sprzedawał SIERRA. Jeszcze nie próbowałem maczety w M22, podobno dużo mocniejsze.
Elmo

NOWY
 
Posty: 30
Images: 17
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 08:44
Lokalizacja: Lublin
Papryki:

Re: Spoco Loco

Postprzez sierra38 » 3 paź 2017, o 19:52

Elmo napisał(a):Wszyscy zachwalali więc i ja skorzystałem z usług tego lokalu. Szczerze mówiąc jedzenie przeciętne żeby nie powiedzieć g...wniane. Sos 7 i jego ostrość d..py nie urywa. Moim skromnym zdaniem lepiej można zrobić ulubione żarcie i dodać sos który swego czasu sprzedawał SIERRA. Jeszcze nie próbowałem maczety w M22, podobno dużo mocniejsze.

Co do Maczety w M22 to w tym roku kupili ode mnie około 14 litrów sosiku w maju i kilkadziesiąt kg Carolinki z pierwszego zbioru.Wgłebiając sie w temat Maczety <chili> zjadło dopiero 11 osób na 300 próbujących.Miło by było jeśli by ktoś z forum bliżej mieszkających Krakowa o jakąś opinie Maczety z M22 :D
Avatar użytkownika
sierra38

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 386
Images: 272
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:32
Lokalizacja: Długie
Pochwały: 37
Papryki: od A do Z

Re: Spoco Loco

Postprzez MPED » 4 paź 2017, o 19:39

Ja w sobotę będę na powrocie gościł w Dos Tacos z kumplem i myślałem o Spoco Loco. Ale do maczety to nie podrodze. Czemu mnie nie dziwi Przem wypływ takiej spalarni od Ciebie swirze <chili> <thumright> :)
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron