Czerwone Sombrero - Wrocław

Wpisujcie lokale warte uwagi, piszcie opinie itp.

Re: Czerwone Sombrero - Wrocław

Postprzez Oui » 22 sty 2013, o 23:12

Jakiś czas temu byłem tam ponownie, warto zapisać się do newslettera na gruponie - praktycznie cały czas są zniżki u nich. Ze względu na lokalizacje pewnie tak szukają klientów, bo niby okolice centrum + galeria handlowa, ale raczej nie podrodze. Ja wziąłem "3-daniową uczte meksykańską" - 55 zł zamiast 109,40 zł. Często są też grupony na śniadanie czy kawka + deser. Jak tam tydzień wypadnie. Jak widać 55zł za syty obiadek dla dwóch osób (bez napojów) jest super ofertą. Natomiast normalna cena 109zl - juz niebardzo.
A więc z racji, że za pierwszym razem wzięliśmy z dziewczyną zestaw "wszystko co macie" to było trochę trudno wybrać coś z menu czego nie jedliśmy, ale jakoś poszło. Na pierwsze danie wzielismy to samo - Sopa Azteca - pikantna zupa z pomidorów i ostrych papryczek chipotle z mięsem drobiowym, plasterkiem avocado, kawałkami tortilli. Zupka pyszna, paseczki tortilli zamiast klusek -re-we-la-cja. Chociażby do pomidorówki zwykłej super pomysł. Co moja miłość na drugie wzięła nie pamiętam, ale ja wziąłem Pechuga con salsa de Mole - grillowana pierś kurczaka z sosem mole i sezamem + ryż, sałatka. Powiedziałem, żeby jeszcze dodatkowo doprawili. W sumie mimo, że ostatnio nie jadam ostro, to nie powaliło mnie. Owszem było zdecydowanie lepiej niż przy pierwszej wizycie, ale jak ktoś chce pocierpieć to trzeba własną papryczke przynieść kucharzowy żeby wkroił. Co do dania - okej, bez fajerwerków. W zasadzie to wziąłem dlatego, że nie miałem zbytniego wyboru, bo inne rzeczy już jadłem od nich i chciałem spróbować sosu mole, bo nigdy nie jadłem wcześniej. Danie nie powaliło mnie. No i deserek na koniec. Ja wziąłem Helado Fritto - dwie kulki lodów w chrupiącej panierce z płatków kukurydzianych smażone na głębokim tłuszczu - rewelacja. Dziewczyna - tradycyjny sernik meksykański z sosem malinowym - też bardzo dobry, mimo że już ciężko nam było wcisnąć w siebie deser.
Po - jak za pierwszym razem, mimo wciskania w siebie deseru czuliśmy się lekko, bez bycia ociężałym czy zmęczonym, sennym. Także zdrowe, nietłuste jedzonko.

Oceniając to chyba tym razem dałbym jedo oczko niżej, ze względu na danie główne. Zupa i desery świetne, ale zachwytu przy daniu głównym nie było. Jedocześnie cena w takim przypadku wychodzi większa niż wzięcie zestawu dwuosobowego Mix Max Grande za 69zł. Także z grupponem jak najbardziej TAK, bez - zastanowiłbym się czy brać 3 dania.

8/10
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Czerwone Sombrero - Wrocław

Postprzez manieczki » 27 lut 2013, o 22:05

Jedzenie naprawdę smaczne.Tyle że ostrością to mnie nie zaskoczyli.
Avatar użytkownika
manieczki

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 21:58
Papryki:

Re: Czerwone Sombrero - Wrocław

Postprzez Syndi » 28 lut 2013, o 12:56

manieczki napisał(a):Jedzenie naprawdę smaczne.Tyle że ostrością to mnie nie zaskoczyli.

Rozwiń trochę swój post... może np. napisz co jadłeś i co "było naprawde smaczne" oraz co było "niezaskakujaco ostre"... hę? ...bo na razie swoim pustym stwierdzeniem, jakoś specjalnie mnie nie przekonałeś :|
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Re: Czerwone Sombrero - Wrocław

Postprzez Groblen2 » 9 lip 2013, o 21:16

Powiem tak - nie bierzcie nigdy tzw. Dania dnia/polecane przez szefa kuchni... nie nadaje się to do jedzenia, chyba dają tam to co im nie zeszło wcześniej. Poza tym jest dobrze, ale nie jakoś wybitnie żeby często tam chodzić.


___________
Aby lepiej uwiecznić piękne chwile ramki na zdjęcia Zobacz :)
Ostatnio edytowano 19 sie 2013, o 22:22 przez Groblen2, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Groblen2

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 22:52
Papryki:

Re: Czerwone Sombrero - Wrocław

Postprzez hanka » 9 lip 2013, o 22:11

giń, padalcu!
<klaps> <klaps> <klaps> <klaps> <klaps> <klaps>
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Lokale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron