Ozdoba vs. Burneika

Wszystko to, co nie związane z ostrością.

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez Navari » 27 kwi 2013, o 23:34

Ustawione
Navari

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 11:46
Highscores: 5
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez wolek68 » 28 kwi 2013, o 00:49

Luknołem teraz na necie!Burak Burneika przejebał!On nie ma pojecia o walce!Kotlety niech dalej trzepie jedynie ten Litewski wieśniak :D
Ostatnio edytowano 28 kwi 2013, o 12:05 przez wolek68, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez wlodizw » 28 kwi 2013, o 07:28

Nie wiem, co Wy tak narzekacie? Mnie osobiście walka się podobała, bo było mega śmiesznie. Nie oczekujcie widowiska na światowym bokserskim poziomie, bo wystąpiło dwóch kolesi, którzy nie są fighterami i chcieli się zwyczajnie sprawdzić. Szacun dla Roberta, że wytrzymał tak długo, bo zasapał się zdrowo biegając za czipendejlsem. Chylę czoła również przed tancerzykiem, że miał odwagę wyjść do góry mięsa i przetrzymać kilka jego szarż. Raz jak dostał z prawego cepa od "Goliata" to przecież zrobił piruet w powietrzu i nie wiedział pewnie przez chwilę jak się nazywa. To, że spierdzielał po oktagonie to raczej nie jest dziwne, bo jakby pozwolił sobie na złapanie przez potwora to by pewnie karetka go wywiozła. 50 kg różnicy to jednak ogromna przewaga, biorąc pod uwagę, że sam waży 80 kg. Jestem jednak bardzo zadowolony, że typ, który na co dzień macha dupą przed kobitkami i chodzi w stringach przetrwał dłużej i więcej pokazał niż zawodowy bokser jakim jest wcześniejszy przeciwnik hardcorowego koksa. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu jaką mega wielką pizdą jest Marcin "El Taboret" Najman.
A co do ustawiania... opanujcie się. Wola walki i chęć sprawdzenia się nie polega na ustalaniu wyniku pojedynku. Ustawiać to można kubki po jogurcie Jogobelli na konkurs.
To tyle z mojej strony.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez heartless » 28 kwi 2013, o 08:35

Tak na poprawę humorków. Czy on naprawdę nie ma choć cienia samokrytyki?

Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez Psyhe » 28 kwi 2013, o 11:14

Muszę zabrać głos odnośnie wypowiedzi wlodiego
A więc tak

wlodizw napisał(a): To, że spierdzielał po oktagonie to raczej nie jest dziwne, bo jakby pozwolił sobie na złapanie przez potwora to by pewnie karetka go wywiozła. 50 kg różnicy to jednak ogromna przewaga, biorąc pod uwagę, że sam waży 80


Ale właśnie dał się złapać i to nawet kilkukrotnie i wyszło na to że oklepał koksa albo mu się wyrwał z objęć

wlodizw napisał(a):Raz jak dostał z prawego cepa od "Goliata" to przecież zrobił piruet w powietrzu i nie wiedział pewnie przez chwilę jak się nazywa.


A to jest dziwne że w ogóle to przeżył :shock:

wlodizw napisał(a):A co do ustawiania... opanujcie się. Wola walki i chęć sprawdzenia się nie polega na ustalaniu wyniku pojedynku. Ustawiać to można kubki po jogurcie Jogobelli na konkurs.
To tyle z mojej strony.


Wola walki i chęć sprawdzenia swoją drogą a goście w garniakach i kasa swoją

Robert był tak zmęczony że ledwo się ruszał ten cały tancerz spokojnie wychodził ze starć z Robertem więc mógł śmiało obskakiwać i "kąsać" koksa
A on spier.... co jest niezrozumiałe dlatego całość wygląda po prostu na zwykłą ustawkę

Moje odczucia po tej "walce" są mieszane z jednej strony podobał mi się freak show z drugiej strony były tam elementy bardzo żenujące niestety
Zachowanie publiczności po walce jak zwykłe tępe bydło
I ta blądi (chyba laska koksa) wielce uradowana po ogłoszeniu spektakularnego zwycięstwa koksa :) WTF ? :?

Tancerz szacun bo nie dał z siebie zrobić kolejnego najmana jak próbowano
Koksu spoko ziom ale lepiej niech robi to co robi najlepiej i zostanie na siłce ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez Navari » 28 kwi 2013, o 11:45

Psyhe napisał(a):Muszę zabrać głos odnośnie wypowiedzi wlodiego
A więc tak

wlodizw napisał(a): To, że spierdzielał po oktagonie to raczej nie jest dziwne, bo jakby pozwolił sobie na złapanie przez potwora to by pewnie karetka go wywiozła. 50 kg różnicy to jednak ogromna przewaga, biorąc pod uwagę, że sam waży 80


Ale właśnie dał się złapać i to nawet kilkukrotnie i wyszło na to że oklepał koksa albo mu się wyrwał z objęć

wlodizw napisał(a):Raz jak dostał z prawego cepa od "Goliata" to przecież zrobił piruet w powietrzu i nie wiedział pewnie przez chwilę jak się nazywa.


A to jest dziwne że w ogóle to przeżył :shock:

wlodizw napisał(a):A co do ustawiania... opanujcie się. Wola walki i chęć sprawdzenia się nie polega na ustalaniu wyniku pojedynku. Ustawiać to można kubki po jogurcie Jogobelli na konkurs.
To tyle z mojej strony.


Wola walki i chęć sprawdzenia swoją drogą a goście w garniakach i kasa swoją

Robert był tak zmęczony że ledwo się ruszał ten cały tancerz spokojnie wychodził ze starć z Robertem więc mógł śmiało obskakiwać i "kąsać" koksa
A on spier.... co jest niezrozumiałe dlatego całość wygląda po prostu na zwykłą ustawkę

Moje odczucia po tej "walce" są mieszane z jednej strony podobał mi się freak show z drugiej strony były tam elementy bardzo żenujące niestety
Zachowanie publiczności po walce jak zwykłe tępe bydło
I ta blądi (chyba laska koksa) wielce uradowana po ogłoszeniu spektakularnego zwycięstwa koksa :) WTF ? :?

Tancerz szacun bo nie dał z siebie zrobić kolejnego najmana jak próbowano
Koksu spoko ziom ale lepiej niech robi to co robi najlepiej i zostanie na siłce ;)


<thumright>
Navari

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 11:46
Highscores: 5
Papryki:

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez wolek68 » 28 kwi 2013, o 11:47

Tutaj lepsza walka :D
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Ozdoba vs. Burneika

Postprzez xlukaszox » 28 kwi 2013, o 11:54

HAhhaha Wiedziałem Koksu pseudo Fighter wiadomo to było najwięcej ludzi na niego stawiali a przejebał :lol: <thumright> <thumright> <thumright> No Psyhe ja nie widze różnicy między KSW a WWE to samo, może im scenariusze też piszą :D
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Poprzednia strona

Powrót do Nie tylko ostre

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron