GMO

Wszystko to, co nie związane z ostrością.

Re: GMO

Postprzez xlukaszox » 4 gru 2012, o 22:02

Każdy kto pisze że nic nie ma do GMO to nie wie w sumie nic o tym ale ja serdecznie pier... i co wejdzie to do PL to prawdziwe produkty będą cholernie drogie ogarnjcie się ludziska bo takie wypisujecie głupoty że żal jak wam to pasuje to dajcie swoim dzieciom sobie i zobaczycie jak pozniej będzie to na was wpływało na zdrowiu a zwierzęta genetykowane to moim zdaniem konkretne ścierwo. Ach najpierw nabierzcie wiedzy w tym kierunku na tyle żeby wiedzieć wszystko dokładnie o tym a nie kilka faktów i mitów ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: GMO

Postprzez Psyhe » 4 gru 2012, o 22:08

xlukaszox a Ty to tak piszesz jakbyś się centralnie interesował tematem ,zgłębiłeś go że tak ciśniesz ?
Bo nie wiem czy podejmować dyskusje ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: GMO

Postprzez telep_lbn » 4 gru 2012, o 22:13

Dokładnie xlukaszox, dokładnie...

Problem w tym, że gdy będą mieli okazje przekonać się na własnej skórze to już będzie za późno na jakiekolwiek działanie.

Tragedią w dzisiejszym świecie jest to, że głos osoby niemającej pojęcia o czym mówi, ale lubiącej się udzielać jest traktowany na równi z głosem kogoś, kto kształcił się w danym kierunku.

GMO jest prostą drogą do zagłady rolnictwa, zdrowia i w ogóle świata jaki znamy. Dziwie się nawet tym k u r w o m z sejmu, można być pazernym, wszystko da się zrozumieć ale nie takie świadome ludobójstwo - przecież ich dzieci też będą na to skazane!

Póki co wychodzi na to, że dla ogółu jesteśmy oszołomami:

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej,
nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz,
lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie,
nawet wbrew całemu Światu, pozostaje normalny.
Normalność, nie jest kwestią statystyki”

George ORWELL
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: GMO

Postprzez xlukaszox » 4 gru 2012, o 22:19

Lecz powiem wam że GMO było i chyba ma do tej pory cel polegający na tym jeżeli wydarzy się na świecie katastrofa wyginięcia pewnej rasy gatunku lub dużej ilości gatunków komórki genetyczne zwierząt są zamrażane w celu późniejszego stworzenia uratowania odpowiedniego gatunku ale to jednak nie to samo co natura ja bym się do niej oficjalnie nie pchał bo ona jest bezkompromisowa i bezkonkurencyjna i żadne GMO jej nie zniszczy no jedynie głupi wymysł "człowiek"
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: GMO

Postprzez telep_lbn » 4 gru 2012, o 22:26

To nie ma z tym nic wspólnego. W tym celu o którym mówisz po prostu w specjalnych bankach zamraża się setki tysięcy różnych oryginalnych nasion. Możliwe, że właśnie na wypadek r o z p i e r d o l u , który może zrobić GMO hehe.


Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Nie tylko ostre

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości