Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Wszystko to, co nie związane z ostrością.

Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez MPED » 13 lis 2012, o 14:24

Są juz tematy o ksiazkach rożnych ale o tej ktora mnie interesuje i nie tylko pewnie nie znalazlem...

Książki w których nawiązuje sie do tematyki :twisted: APOKALIPSY ,ZAGŁADY , SKARZENIA , ...

Wczoraj usiadlem do pozycji Pana Glukhovsky Dmitry METRO 2033 ksiązka posiada ponad 500 str ja wczoraj przeczytalem 30 str i powiem ze jak dla mnie jest bardzo wciągajaca ciekawa daje duzo przyjemnosci z czytania <study> po niej juz czekama na mnieMETRO 2034

Kto zna jakies Ciekawe tytuly typu Metro , S.T.A.L.K.E.R. Piknik na skraju drogi i inne ... o takiej tematyce niech postuje.
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez Piotrek_S » 13 lis 2012, o 21:27

No to generalnie kolekcja METRO 2033 i wszystko co z nim związane i wydane w pl jest kozackie - warto przeczytać.

Polecam też ksiązki tego pana http://www.robertjszmidt.pl/ - przeczytałem wszystkie i są świetne.

No a lista książek i filmów wiadomo na postapocalyptic.net/ :)
Avatar użytkownika
Piotrek_S

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 410
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 18:44
Lokalizacja: Łomianki
Papryki:

Re: Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez emczer » 14 lis 2012, o 12:43

Metro 2033 faktycznie jest genialną książką, od niej nie mogłem się oderwać ani na chwilę :D ale 2034, nie wciągnęła mnie. Ciągle jestem w połowie, czeka na moment, w którym znowu zachce mi się po nią sięgnąć i dokończyć licząc, że się rozkręci.
Avatar użytkownika
emczer

ROZGADANY
 
Posty: 237
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 20:05
Lokalizacja: Kostrzyn/Wrocław
Highscores: 3
Papryki:

Re: Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez MPED » 14 lis 2012, o 13:16

No ja jestem wkorzony bo z roboty wracam do chaty i znowu kolejne zajecia. i niemam czasu usiasc i znowu delektowac sie dobra trescia.Jestem tak z butow wyje... ze 2 -3 str i spie :evil: Ale to co przeczytalem w METRO 2033 jest zaje....

Pietas dzieki za Stronke z namiarami,ale uprasza sie innych o postowanie :) i dawanie swojej opini i doswiadczenc z ksiazka <study>
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez 4ndrew » 14 lis 2012, o 14:04

ja z ksiazkami to roznie mam , albo mam faze (raczej rzadko) i jak cos wciagnie to siedze non stop , glownie jakies grube serie Fantastyki ;). Na co dzien malo czasu wiec tylko czasami costam poczytam , ale raczej sklaniam sie do audiobokow w samochodzie .

Ostatnio mecze The Snows of Kilimanjaro w oryginale E.H. ;] - niby cieniutkie ale tylko po parę stron co kilka dni i jeszcze troche zostało.
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Książki - Apokalipsa,Zagłada..

Postprzez MPED » 14 lis 2012, o 15:49

audioboki chcialem zaczac studiowac ale wlasnie ale musi byc dobry czytajacy a jak byl by ladny glos to bym zasnol <study> :lol:
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:


Powrót do Nie tylko ostre

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości