Rocoto Largo San Isidro

Odmiany należące do Capsicum pubescens

Rocoto Largo San Isidro

Postprzez V3rtyX » 18 sie 2012, o 22:09

Nazwa: Rocoto Largo San Isidro

Gatunek: capsicum pubescens

Skala ostrości 1-10: ostra

Kraj pochodzenia: wyspy kanaryjskie

Wielkość owoców: duze

Kolorystyka: czerwone

Wysokość krzaka: zalezy od warunkow. moze byc mniejszy od zwyklego rocoto

Informacje:

Czerwona odmiana o rocoto o duzych owocach. Troche inny ksztalt niz standardowe rocoto red. Najciekawsze jest to, ze posiada biale kwiaty z fioletowymi plamami(zwykle pubescens maja fioletowe kwiaty).
Obrazek
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Rocoto Largo San Isidro

Postprzez Justysia » 18 sie 2012, o 22:21

ooo a nie widziałam takiej na wyspach hehe :P jak będę kolejny raz to zwróce uwagę, szkoda że bedzie to pewnie w marcu wiec niewiele zobacze <chili>
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Rocoto Largo San Isidro

Postprzez V3rtyX » 18 sie 2012, o 22:33

Wiesz ona prawdopodobnie pochodzi z wysp kanaryjskich ale chyba nie jest tam popularna :) To tak jakbys ty w Polsce wyhodowala jakas fajna odmiane i kazdy by pisal, ze pochodzi z Polski ale nei bylaby dostepna w sklepach :D Rozumiesz o co mi chodzi?
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:


Powrót do Capsicum pubescens

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość