Czarnobyl , strefa , Prypeć , odjazd

Chcesz wyjechać, a nie wiesz gdzie? Byłeś i chcesz się pochwalić... To właśnie ten dział jest od tego.

Czarnobyl , strefa , Prypeć , odjazd

Postprzez GERTRUDA » 2 gru 2019, o 22:44

W tym roku z synem i z jego inicjatywy pojechaliśmy na Ukrainę. Chciał w 18 urodziny spędzić czas na wycieczce ze swoją staruchą czyli mną :lol: Kochany dzieciak. Nasz cel to był Czarnobyl i oczywiście Prypeć . Przy okazji zahaczyliśmy o Pierwomajsk , Kijów i Odessę . Powiem tylko, tyle to są tanie wycieczki - na tle innych , a na Ukrainie złotówka ma taki kurs
s że jest półdarmo . Jeśli macie ograniczony budżet , tak jak ja a duszę explorera i kochacie urban to miejsce dla Was. Prypeć to odjazd , Czarnobyl i Pierwomajsk to groza, a Kijów i Odessa po prostu piękno . Polecam wyjazd z Alienatour , my właśnie z nimi jechaliśmy , rzetelni i do tego przewodnik który walczył na majdanie .. Niesamowite przeżycia . Kilka fotek na dowód ;) Ja wolę to od leżenia nad basenem ;)

-- 2 gru 2019, o 23:45 --



-- 2 gru 2019, o 23:46 --



-- 2 gru 2019, o 23:47 --

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
GERTRUDA

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 61
Images: 3
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 11:47
Pochwały: 1
Papryki: Wszystkie chilli jakich nasiona uda mi się zdobyć

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Wyjazdy, podróże, wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości