Wyspa Brać w Chorwacji

Chcesz wyjechać, a nie wiesz gdzie? Byłeś i chcesz się pochwalić... To właśnie ten dział jest od tego.

Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez mistrzu » 28 cze 2011, o 07:50

Ja polecam wszystkim Chorwację i wyspę Brać. Tu jest m.in. sporo fotografii zrobionych przez turystów: http://www.flickr.com/search/?q=brac+croatia - jest tam naprawdę przepięknie. Jeśli ktoś poszukuje pomysłu na tegoroczne wakacje, to z pewnością Chorwacja jest dobrym wyborem. Jest tam znacznie taniej niż w Grecji czy we Włoszech, a standard równie wysoki. Nawet teraz można zaplanować wczasy, ja jechałem własnym samochodem (dwie osoby - ja + żona). Nocleg znalazłem na stronie wakacyjny wynajem - Chorwacja noclegi - warto rezerwować przede wszystkim apartamenty położone w kompleksach nad samym morzem - widok niesamowity a sam nocleg bardzo wygodny i komfortowy. Również polecam wszystkim samodzielny dojazd do Chorwacji - podczas jazdy samochodem można przy okazji zwiedzić kilka państw i widoki są ciekawe podczas podróży.

Nie lubię dawać zarabiać biuromm podróży, do Chorwacji spokojnie można samemu zorganizować wakacje. Jest tyle stron na których można znaleźć nocleg, że na pewno coś się zarezerwuje w interesującym terminie. Człowiek jedzie tam gdzie chce i jak szybko chce. Dla mnie jazda zorganizowaną wycieczką to udręka. A tak samodzielnie planując wakacje można nawet zaoszczędzić.

Na wyspę Brać z Chorwacji trzeba przepłynąć promem. W tym roku wybieram się do Czarnogóry, w sierpniu. Jak wrócę to też zdam relację.

Pozdrawiam i miłych urlopów życzę.

Tu jeszcze trochę info o Wyspie Brać: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bra%C4%8D
Warto też zwiedzić Chorwację na kontynencie. Niestety tylko jeden dzień spędziłem w Dubrowniku - tylkochorwacja.pl/dubrownik - miasto o niesamowitej architekturze i zabudowie, muszę jeszcze kiedyś tam pojechać na dłużej.
Avatar użytkownika
mistrzu

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2011, o 07:31
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez riv » 28 cze 2011, o 19:48

Osobiście w Chorwacji nie byłam, ale z relacji znajomych to jedna wielka wakacyjna kolonia niemców;]

Do zobaczenia w Czarnogórze :D Plany wakacyjne mojej ekipy na razie obejmują Węgry(wino:D), Rumunię, Bułgarię i właśnie Czarnogórę. Także będzie kontrrelacja:)
私は床が上手です.
Avatar użytkownika
riv

NOWY
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Papryki:

Re: Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez sic » 28 cze 2011, o 20:35

ja rumunie to jeszcze do transylwani zajedzcie :)
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez ely » 21 lut 2012, o 22:44

Ja w tym roku planuję Chorwację;) Przyciąga strasznie mimo spędzenia już tam kilku urlopów. Chciałam też zahaczyć o Serbię, ale może wybiorę Czarnogórę. Miała być tu relacja, ale chyba się nie doczekam;P
Avatar użytkownika
ely

NOWY
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 21:54
Papryki:

Re: Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez horman » 24 sie 2013, o 07:09

był ktoś na tej wyspie Chorwacji w połowie września??? warto jeszcze?
Avatar użytkownika
horman

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 sie 2013, o 07:07
Papryki:

Re: Wyspa Brać w Chorwacji

Postprzez pablo » 24 sie 2013, o 18:04

Ja byłem w Chorwacji a dokładnie w miejscowości Baska Voda w lipcu. Na wyspę Brać płynąłem statkiem na wycieczkę 1dniową. Bardzo fajna wyspa i do tego super plaża ale i tak polecam Baska Voda. . A we wrześniu myślę że będzie ok tempreatura około 25C no i ceny za apartamenty oczywiście dużo niższe.
Avatar użytkownika
pablo

NOWY
 
Posty: 39
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 00:23
Lokalizacja: Ełk
Papryki:


Powrót do Wyjazdy, podróże, wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości