Zakopane

Chcesz wyjechać, a nie wiesz gdzie? Byłeś i chcesz się pochwalić... To właśnie ten dział jest od tego.

Re: Zakopane

Postprzez wlodizw » 29 lip 2013, o 09:46

Szkoda było wracać ale co zrobić :( niestety. Zakopane to baaardzo klimatyczne miejsce.
Tu kilka fotek grubasa (czyli mnie):

giewont.jpg

siklawica.jpg

krupówki.jpg

morskie oko.jpg

bystre.jpg

bar na szlaku.jpg


W przepisowych sześciu fotach w poście i tak za wiele nie przekażę, polecam samemu pojechać i zobaczyć jak cudownym miejscem jest Zakopane. Za rok tez jadę na bank, więc może ktoś się skusi na wspólny wypad.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Zakopane

Postprzez Polishteam » 31 lip 2013, o 11:57

Polecam przeczytać artykuł, z którym zgadzam się w stu procentach, że z zakopanego zrobił się niestety jeden wielki syf.
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/banglad ... owka/mlzy0

Oczywiście warto się tam wybrać, ale na pewno nie na Krupówki czy Gubałówkę, jest tyle fajnych miejsc i szczytów "na szczęście" bez kolejek i atrakcji handlowy i tam można się spokojnie wybrać.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Zakopane

Postprzez wlodizw » 31 lip 2013, o 12:27

Owszem, mogę się zgodzić z tym artykułem ale tylko po części...
Jest fakt, że jest to spęd ludzi i można kupić wszystko ale to wyjście do turystów... masz miecze samurajskie, watę cukrową i inne śmieci, bo pensjonariusze są z bachorami i dziecior też czegoś chce a rodzice mu muszą kupić. Na każdym kroku kupisz to samo co nad morzem, jeziorem, czy w Częstochowie na odpuście, bo trza przerabiać kasę z przyjezdnych i to jest u Nas w Polsce naturalne wszędzie.
Pytanie tylko czy chcesz iść na Krupówki i zostawić kasę na "hotdoga po góralsku" bo będzie z Oscypkiem i miecz czy koraliki jakieś czy pójdziesz zwiedzać tatrzańskie szlaki...
Co do serów nie zgodzę się z tym artykułem, bo i u mnie koło domu w Tesco jest stoisko z "oryginalnymi serami z Zakopanego" i nie ma nic wspólnego poza wyglądem stoiska. Oscypek, bundz czy cokolwiek kupionego od babci w stolicy Tatr na małym stoliczku nie ma nic wspólnego z marketowymi "oscypkami" kupowanymi w całej Polsce. Na ul.B.Czecha pod skocznią czy na ul.Powstańców Śląskich masz wielkie rynki sprzedające cały "góralski produkt" ale czy jest on do końca góralski?... Nawet w połowie nie jest! To taki stadion dziesięciolecia po góralsku. Wiadomo, że wszystko dla turysty zostawiającego kasę, bo kupi wszystko a tym bardziej z bachorem, który jest podatny na wszelkie pokusy... Mieszkając tam, też bym pewnie wciskał wszystko chwaląc jako swoje, stąd.
Na szczęście jeździmy tam podziwiać Tatry a nie po miecze samurajskie i inne śmieci, które są do kupienia na każdym odpuście.
Dziękuje za przeczytanie tego wpisu <salut> .
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Zakopane

Postprzez Navari » 11 sie 2013, o 23:36

xxx
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, o 19:39 przez Navari, łącznie edytowano 1 raz
Navari

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 11:46
Highscores: 5
Papryki:

Re: Zakopane

Postprzez BestTegan70 » 13 wrz 2013, o 19:37

Piękne zdjęcia :) Zazdroszczę wakacji :)
Avatar użytkownika
BestTegan70

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 07:19
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Wyjazdy, podróże, wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości