Harakiri korv- czyli najostrzejszy hotdog na świecie:-)

Znalazłeś fajny filmik w sieci, chcesz aby inni go zobaczyli. To właśnie od tego jest ten dział.

Harakiri korv- czyli najostrzejszy hotdog na świecie:-)

Postprzez WABiolik » 24 sty 2017, o 14:09

Facet o imieniu Jesper Levin ma na starym mieście w Sztokholmie budkę z hotdogami i hamburgerami. Jego specjałem jest hotdog harakiri o mocy ok. 2mln SHU.
Cena harakiri 100 sek czyli ok 45 pln.
Zasady są proste: po podpisaniu dokumentu w którym zaswiadzczamy ze jemy kiełbaskę na własną odpowiedzialność, mamy 5 minut na zjedzenie. Zabronione jest jedzenie i picie innych produktów w ciągu tych 5-ciu minut, wypluwanie, nikt inny nie może dotknąć hotdoga, jeśli "skapnie" nam na ziemię za dużo sosu to też game over. Jeśli dotrwamy do końca, dostajemy koszulkę z napisem "Zjadłem najostrzejszego hotdoga na świecie". Jesper jest znany z tego że naśmiewa się ze swoich klientów niejako ich dopingując nazywając ich: cip..i, peda..mi itd.:D Większość publikuje przez Live stream na FB. Jako że sam mieszkam w Sztokholmie, miałem parę razy okazje widzieć to na żywo. Nigdy się jednak nie skusiłem na ten rarytas haha.


Skickat från min iPhone med Tapatalk
Avatar użytkownika
WABiolik

NOWY
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 sty 2017, o 12:07
Lokalizacja: Stockholm
Papryki: Wszystkiego po troszku.

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Harakiri korv- czyli najostrzejszy hotdog na świecie:-)

Postprzez WABiolik » 24 sty 2017, o 14:15

https://youtu.be/MEWA6Td91Us


Skickat från min iPhone med Tapatalk
Avatar użytkownika
WABiolik

NOWY
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 sty 2017, o 12:07
Lokalizacja: Stockholm
Papryki: Wszystkiego po troszku.


Powrót do Znalezione w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron