Oh chili! by Oui

Znalazłeś fajny filmik w sieci, chcesz aby inni go zobaczyli. To właśnie od tego jest ten dział.

Oh chili! by Oui

Postprzez Oui » 9 cze 2014, o 11:04

¡Hola! Od jakiegoś czasu wspominałem, że pracuje nad animacją o tematyce ostrej papryki i w końcu udało mi się ją skończyć. Film ten jest jednocześnie moją pracą dyplomową do szkoły filmowej. Praca została obroniona, ja dostałem dyplom, więc czas na premierę.

Dla osób nieanglojęzycznych są napisy. Wystarczy kliknąć w przycisk CC i wybrać je z listy.

Animacja i reżyseria: Bartłomiej Otłowski
http://www.ilovemotiondesign.com/

Muzyka: Andy Slatter
Lektor: Anthony Perfetto
Produkcja: ilovemotiondesign

Generalny Patronat: Wrocławska Szkoła Filmowa "Mastershot"
http://www.mastershot.com.pl

Podczas tworzenia animacji pomogła mi znana i lubiana restauracja Dos Tacos z Warszawy, której serdecznie dziękuje za pomoc.



VIMEO

Oglądajcie, wysyłajcie dalej, lajkujcie - trzeba dokształcić nie-chiliheadów. ; )

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez xlukaszox » 9 cze 2014, o 11:15

Ciekawie udokumentowany film <thumright> miło się oglądało ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez Syndi » 9 cze 2014, o 11:21

Bardzo fajna, kompaktowa animacja, która w 3,5 min. tłumaczy wiele aspektów związanych z chili.
Duuuży PLUS za dopracowana symbolikę i kolorystykę!
Mam tylko 2 uwagi:
- brak wyjaśnienia "Skali Scolville'a";
- przydałaby się wersja w 100% w pięknym słowiańskim języku.
PS:
pozdrowienia dla Oli ;)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez salami007 » 9 cze 2014, o 13:57

extra to zrobiłeś moim zdaniem
Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to język angielski jestem wielkim zwolennikiem "Jesteś Polakiem rób po polsku" ale ogół świetny, chętnie porozsyłam to w formie 3,5 minutowej encyklopedii dla leniwych
Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa. - Gandhi
Avatar użytkownika
salami007

NOWY
 
Posty: 25
Images: 0
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 20:16
Papryki: Treściwe

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez Yunius » 9 cze 2014, o 14:42

salami007 napisał(a):extra to zrobiłeś moim zdaniem
Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to język angielski jestem wielkim zwolennikiem "Jesteś Polakiem rób po polsku" ale ogół świetny, chętnie porozsyłam to w formie 3,5 minutowej encyklopedii dla leniwych

Tworząc filmik po angielsku, jest w stanie trafić do szerszego grona widzów. Sądzę że to było głównym powodem podjęcia tej decyzji.
Filmik fajny, chociaż w niektórych momentach troszkę zmieniłbym treść. Ogólnie to ładnie zrealizowane ;)
Avatar użytkownika
Yunius

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 51
Images: 3
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 00:13
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez salami007 » 9 cze 2014, o 14:45

Yunius napisał(a):
salami007 napisał(a):extra to zrobiłeś moim zdaniem
Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to język angielski jestem wielkim zwolennikiem "Jesteś Polakiem rób po polsku" ale ogół świetny, chętnie porozsyłam to w formie 3,5 minutowej encyklopedii dla leniwych

Tworząc filmik po angielsku, jest w stanie trafić do szerszego grona widzów. Sądzę że to było głównym powodem podjęcia tej decyzji.
Filmik fajny, chociaż w niektórych momentach troszkę zmieniłbym treść. Ogólnie to ładnie zrealizowane ;)


Oczywiście jestem tego w 100% świadomy ale nasz naród powoli się sam zangielszcza to czego nie dali zrobić niemcy i ruscy wojenną ścieżką robią anglicy "pokojowo" a nam brakuje przekonania, że jesteśmy zaje... (właśnie tacy jesteśmy)

Yunius napisał(a):Film posiada polskie napisy.


Polska produkcja to niech sobie angole napisy włączają by się zaczęli języków uczyć lenie patentowane (proponuje zakończyć rozmowę nie na temat jeżeli chcesz napisz wiadomość)

JESZCZE RAZ SUPER FILM ARCYDZIEŁO KINEMATOGRAFII POLSKIEJ 2014

<salut> <salut> GRATULUJĘ <salut> <salut>
Ostatnio edytowano 9 cze 2014, o 19:44 przez salami007, łącznie edytowano 2 razy
Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa. - Gandhi
Avatar użytkownika
salami007

NOWY
 
Posty: 25
Images: 0
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 20:16
Papryki: Treściwe

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez Yunius » 9 cze 2014, o 15:27

Film posiada polskie napisy.
Avatar użytkownika
Yunius

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 51
Images: 3
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 00:13
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez Oui » 10 cze 2014, o 12:31

Dzięki za opinie : )
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez sic » 10 cze 2014, o 13:34

Miło wreszcie zobaczyć efekt końcowy.... super wyszło, ładnie, prosto, schludnie!!! w moim odczuciu 10/10 za animacje i dodatkowe 10pk za rzeczowe przedstawienie tematu :D

chylę czoła <chili>
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Oh chili! by Oui

Postprzez Kali » 10 cze 2014, o 16:55

Hmm filmik powinien byc obejrzany przez kazdego nowego uzytkownika przed napisaniem posta :D Gratulacje pomyslu i wykonania a jezyk musial byc taki by trafic do jak najwiekszej liczby odbiorcow.
Avatar użytkownika
Kali

ROZGADANY
 
Posty: 266
Images: 112
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 15:09
Lokalizacja: Gorlice
Pochwały: 2
Papryki: Jalapeno Smolder i inne...


Powrót do Znalezione w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron