Jaki sprzęt kupić?

Jaki sprzęt kupić?

Postprzez Antygona » 2 paź 2018, o 10:32

Zajmuję się troszkę robieniem sosów domowymi sposobami. Muszę sobie kupić osobne naczynie w których będę gotował sosy. Czytałem troszkę, że [Spam! Spam! Spam! Lovely spam! - przyp. red.] będą idealne, ponieważ nie pochłaniają zapachów. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii i moglibyście coś doradzić?
Avatar użytkownika
Antygona

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 10:27
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Jaki sprzęt kupić?

Postprzez qrzak » 2 paź 2018, o 15:54

Używam patelni z powłoką grafitową, są dużo tańsze i coraz bardziej dostępne w dużych sklepach.
Dużo gotuję, ale pierwsze wrażenie używania tych patelni jest szokujące, chwilę zajmuje przyzwyczajenie się do tego, że jedzenie się po nich po prostu ślizga. Podobno są nie do zdarcia, nam się udało zrobić jakimś cudem małe uszkodzenie powierzchni, ale nie zauważyłem, żeby miało to wpływ na przywieranie. Można śmiało mieszać widelcem i nie robi to na niej większego wrażenia. Polecam zrobić na tym naczyniu karmel albo jajecznicę. Future is now :D
Avatar użytkownika
qrzak

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 146
Images: 176
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 18:23
Pochwały: 5
Papryki:

Re: Jaki sprzęt kupić?

Postprzez Waski92 » 5 paź 2018, o 17:57

Ja robiłem sos na bazie Habanero w normalnym garnku codziennego użytku po czym tylko przelany gorącą wodą, a następnie normalnie umyty. Moja dziewczyna która nie cierpi ostrego nic nie mówi, że przeszło ostrością.
Jednak ponad 3 godziny gotowałem tego diabła :mrgreen:
Avatar użytkownika
Waski92

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 67
Images: 5
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 23:43
Lokalizacja: Wielkopolskie
Papryki: Jalapeno, Habanero Orange, Red, White, Chocolate


Powrót do Porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości