Pomoc finansowa!!!

Pomoc finansowa!!!

Postprzez KochanekŚmierci » 15 lip 2016, o 22:44

Witam was serdecznie, ludzi ze spalonymi jęzorami i dupskami. Potrzebuję waszej pomocy. Jako mały chłopiec zawsze sypałem pieprzu i chilli do zupy, a potem więcej. Dziś sypie bird eye garściami. Kupuje paczkę 150 g i mi starcza tylko na 2 tygodnie. Już nie potrafię inaczej [chyba potrzebuje psychiatry...] No więc co mogę kupić aby mnie zaspokoiło i nie zrujnowało mojego portfela kompletnie. Myślałem nad habanero po 0,5 kg z allegro ale to się ceni za markę. Może są jeszcze jakieś papryczki mniej popularne w dobrych cenach? Nie zależy mi specjalnie na ich smaku samą kaspicyną zmieniam smak wszystkiego na lepszy. Ktoś powie te sosy wszystkie nagi,jolokie, ekstrakty ale to za droga zabawa niestety. Chociaż czasem sobie i na nią pozwalam ;] Może ktoś ma do sprzedania dobry towar,w dobrej cenie, To proszę o wiadomość z ofertą. A jak niema to proszę o radę i wsparcie w tak ciężkiej chorobie :?:
Avatar użytkownika
KochanekŚmierci

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2016, o 22:24
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pomoc finansowa!!!

Postprzez mih000 » 15 lip 2016, o 23:33

Poczekaj z miesiąc. U Sierry będzie carolina reaper w dobrej cenie. Kupisz se kilo i Ci starczy na dlugo.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Re: Pomoc finansowa!!!

Postprzez Psyhe » 16 lip 2016, o 08:46

Niezła jazda :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Pomoc finansowa!!!

Postprzez CATALAYA » 16 lip 2016, o 19:56

mih000 napisał(a):Kupisz se kilo i Ci starczy na dlugo.


Zamów sobie od razu nową dupę :lol: :lol: :lol:

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
CATALAYA

CHILIHEAD
 
Posty: 708
Images: 180
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 18:19
Lokalizacja: Jabłonna k. Legionowa
Pochwały: 11
Papryki: Nowy sezon to nowe wyzwania


Powrót do Porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron