Poznaj prawdę !

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Poznaj prawdę !

Postprzez xlukaszox » 15 gru 2011, o 21:47

http://poznajprawde.net/
Może kogoś z forum to zaciekawi ja się zgłębiłem w to i powiem wam że teraz wiem an czym świat stoi polecam bo naprawdę warto <thumright>
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 21 paź 2012, o 01:05

Widzę, że brak odpowiedzi, a szkoda.

Od jakiegoś roku siedzę w temacie, no i cóż mogę powiedzieć... Pierwsze kroki otwierania oczu - TOTALNY SZOK! "Co się kur... dzieje z tym światem?" Nic się nie trzymało kupy z tych informacji, a próby sprzedawania ich dalej "normalnym ludziom" mogły się skończyć skierowaniem do szpitala psychiatrycznego :p

Jest wiele stron, filmów i ruchów tego typu, jedne dotyczące bardziej naszego kraju, inne ogólnoświatowe. Jedne bardziej dotykające tematów religijnych, inne stricte świeckie. Najważniejsze jednak w poszukiwaniu prawdy to nie dać się nabrać. Niestety w tym segmencie informacyjnym jest wiele koni trojańskich, które pod pretekstem przekazywania prawdy kierują Cię na złe tory i odwracają uwagę od sedna. Ja na szczęście uniknąłem ich wnyk i dzisiaj mogę dumnie powiedzieć, że "wiem dokąd sięga królicza nora" ;)

Jeżeli nie widziałeś to polecam ten krótki artykuł:

http://www.paranormalne.pl/tutorials/ar ... macja-nwo/

Pozdrawiam.
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez V3rtyX » 21 paź 2012, o 09:05

Brak odpowiedzi bo nikt nie wierzy w te glupoty. Przykro mi ale od poczatku istnienia ludzkosci byli tacy co wierzyli w rozne teorie spiskowe i zawsze okazaywaly sie bledne. To tak jak z koncem swiata, gdyby wierzyc we wszystkie przepowiednie to ja juz przezylem z 20-30 koncow swiata.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 21 paź 2012, o 13:44

Trzeba spojrzeć nieco szerzej, ja już się nie bawię w rzeczy, w które trzeba wierzyć lub nie wierzyć tylko w to co jest poparte suchymi faktami. Z odrobiną umiejętności tworzenia ciągów przyczynowo-skutkowych wszystko układa się w spójną całość. Co do końców świata to też element tej gry, plotki są celowo rozpuszczane pod różnymi pretekstami podczas gdy w tle prowadzona jest prawdziwa indoktrynacja.

Masz piękny chrześcijański podpis więc tym bardziej powinieneś się tym zainteresować głębiej ponieważ właśnie chrześcijaństwo jako prawdziwa religia jest ich głównym celem do zlikwidowania w tej całej grze, a większość spiskowców to osoby o rodowodach mocno okultystyczno-szatańskich.
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez wlodizw » 21 paź 2012, o 15:35

A kto Ci powiedział, że chrześcijaństwo to prawdziwa religia???

To barbarzyńska wiara oparta na przemocy w celu wpojenia w ludzi własnych baśniowych przekonań.

Ja ze swojej strony jestem za natychmiastowym wyzwoleniem Polski spod okupacji Watykanu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez vvili » 21 paź 2012, o 17:41

Nie będę się rozpisywał bo by mi życia brakło, ale tu jak najbardziej zgadzam się z Włodim. Moim skromnym zdaniem religie miały kiedyś poprostu ułatwiać kontrole ludzi i chyba nadal jest to zauważalne... tak w wieeeelkim skrócie.
Alkohol pity umiarkowanie nie szkodzi nawet w dużych ilościach.
Avatar użytkownika
vvili

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 96
Images: 17
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 18:07
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez Psyhe » 21 paź 2012, o 17:47

My nie musimy poznawać prawdy ;) my ją znamy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez Alviczka » 21 paź 2012, o 18:13

Popieram - wiara w obecnej formie nie jest już tą "wiarą", którą miała być...
Uwierzę księżom, dostojnikom i innym kościelnym osobom, tylko, jeśli sami pozbędą się swoich majątków i będą żyli tak, jak nakazują innym.
Bo jak to mówią:
Spoiler:

Teorie spiskowe pełnią tą samą rolę co wiara. Straszą, i "mobilizują" ludzi. I, często uczą nienawiści.
Wszak mówienie że Żydzi/Czarni itd żądzą światem... raczej tego nie widzę.
A już ten artykuł, żenada: http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/66-europa-umiera-wojna-przeciwko-bialej-rasie.html Rany, niby jaka biała rasa? Jakie kundlenie się? :shock: Czuję się, jakbym czytała jakąś przemowę Hitlera :evil:
"Często takie coś kończy się chorobami wenerycznymi, przecież w Afryce ok 40% ludności ma hiva. " Ze niby co, każdy czarny facetto Hiv, a biały to zdrowie-i-uroda? <ściana>


Ten portal nie jest portalem przedstawiającym jakąkolwiek prawdę, ale czystą NIENAWIŚĆ, do ludzi, którzy się od nas różnią. A raczej od nich, bo im więcej słyszę o wierze tym bardziej jestem ateistką, a dla pewnych ludzi ateizm to symbol szatanizmu, rozpasania seksualnego, zgnilizny moralnej i takich tam innych złych i niegrzecznych rzeczy. :twisted:
Avatar użytkownika
Alviczka

NOWY
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 02:56
Lokalizacja: Kraków/ przelotnie Śląsk
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez telep_lbn » 21 paź 2012, o 23:03

Każdy ma swoje podejście, często to po którym biegunie się jest wynika z poziomu wiedzy lub kierunku, w którym ją pozyskujemy. Nie trudno się domyślić, że ta, która jest nam przekazywana za pomocą mass mediów jest daleka od prawdy. Kościół Katolicki ma wiele wad, na najwyższych szczeblach władzy jest to skorumpowana mafia, ale nie bez znaczenia jest tu fakt, że odkąd stał się prężnie działająca instytucją zaczął być infiltrowany przez odwrotnie ukierunkowane środowiska, co w dużej mierze przekłada się na jego obecną kondycję moralną. Mi w mojej wierze, ani trochę nie pomaga ani nie przeszkadza gorszące zachowanie pseudo-księży. Nie jest to w żadnym wypadku argument dla Chrześcijanina do zmiany swojej wiary - ja nie będę za nich rozliczany. Nie bez powodu trwa teraz nagonka na Kościół, to wszystko naprawdę ma zarówno swoje przyczyny jak i z góry przewidziane skutki ;)

Gdy ogląda się na Jewtubie filmy o teoriach spiskowych trzeba przebrnąć przez tyle kłamliwego syfu, że najłatwiej wrzucić wszystko do jednego wora z napisem "farmazony". Prawda jak zazwyczaj leży pewnie gdzieś po środku. Ja od siebie mogę polecić raczej pozycje oparte na suchych faktach, a nie domysłach, np. książkę Henryka Pająka, pt. "Bestie końca czasu". Trudno nazywać teorią (tymbardziej spiskową) coś, co jest udowodnione i zapisane na kartach historii ;)

Mam nadzieję tylko, że pomimo drażliwości takich tematów, ta rozmowa nie zamieni się w przekomarzanie typu "moja racja jest mojsza niż Twojsza" i nie damy się ponieść emocjom. Każdy ma swoje zdanie, swoje gusta, swoje źródła informacji i swój rozum do analizy zdarzeń.

-- 22 paź 2012, o 00:26 --

https://ukrytawladza.wordpress.com/2012 ... -klamstwo/
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Poznaj prawdę !

Postprzez 4ndrew » 22 paź 2012, o 03:08

Nie ma zadnych biegunow , na pewnym etapie wystarczy zrozumieć THE BOOK of ELI i już nic nie wymyślać :P.
Szczególnie jak zasypiasz na kolejnych wynalazkach ...

JP2 Rulez i koniec w temacie , a czy to Buddyzm czy Islam czy Chrześcijaństwo czy cokolwiek innego ktoś próbuje wciskać - wszystko to jest dla ludzi żeby ich nauczyć wiary , a w co się wierzy to już każdy ma swoją bajkę, wolny wybór, i własny świat .

Jak można pisać że niby "nienawidzi"/nie lubii się np. nazistów czy innych extremistów, jak to samo się wtedy robi tylko w 2gą mańke ...

Fanatyzm w każdej postaci czy Mochera czy Terrorysty to ta sama ślepa droga.

Trzeba potrafić zrozumieć każdego i nie wnikać tylko szanować .

Trzeba mieć własne zdanie, żeby móc szanować cudze.

Love is in the air a równowaga to musi być w naturze a nie pomiędzy jakimiś biegunami, ot co imo.

Pozory mylą , ale nie można popadać w skrajności ;) , czy odwracać wszystko do góry nogami .

Szatan krzyczy do ucha , a anioł szepcze.

Moim skromnym zdaniem trzeba być otwartym na wszystko i wszędzie bez żadnych klapek czy uprzedzeń .

PS. dla rozluźnienia pochwy troszku muzyczki http://www.youtube.com/watch?v=wDRjQ4h4G4k :D
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Następna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości